«Долучайтеся до інтелектуальної армії України!»

У рамках днів «Дня» у Луцьку буде представлено нове видання з Бібліотеки газети – «Україна Incognita TOP-25»

Ігор САМОКИШ, «День»

3 квітня під час читацької конференції у рамках днів «Дня» в Луцьку буде представлено нове видання з Бібліотеки газети – «Україна Incognita TOP-25», яка вийшла трьома мовами (українською, російською та англійською).  Відтак лучани і волиняни матимуть чудову можливість долучитися до елітного клубу читачів Бібліотеки газети «День».

Особливістю цієї книги є те, що вона детально пояснює маловідомі сторінки української історії. І актуальність цього видання підтвердилась тим, як Захід реагував на події, що розгорталися у нашій країні останніми роками. І така реакція пояснюється тим, що західній спільності бракувало знань про історію нашої країни.

«Наша книга – про Україну. Про її шлях через століття, про духовно-історичний досвід, про пізнання самої себе, про тяжку боротьбу за свободу і велику любов до свободи», – наголосила головний редактор «Дня» Лариса Івшина у вступному слові до російського видання.

Публіцист Лілія Шевцова у передмові  до «Украина-Incognita TOP-25» відзначає: «Ця книга – про прорив України у новий цивілізаційний вимір – до держави, побудованої на верховенстві права, і про цивілізаційний глухий кут, в якому опинилася Росія, яка все ще не може вибратися із самодержавства».

За словами президента Ради американської зовнішньої політики Герман Хермана Пірхнера, «у цьому виданні наводиться багато нових фактів, які є корисними для внутрішніх дебатів у Вашингтоні про політику щодо України». «Тут говориться багато про українську ідентичність, її коріння, унікальність культури. І тому це дуже допоможе у формулюванні політики щодо України», – додав пан Пірхнер.

«Ця книга дозволить вам розділити почуття нового покоління українців, які змінюють свою націю, а також геополітичні реалії зі швидкістю, від якої захоплює дух. Тепер, у вирішальному і бурхливому періоді, цей новий голос продовжує тиснути на уряд, щоб він розробляв та просував реформи, які так потрібні Україні. Зіткнувшись з цим складним завданням, це покоління намагається отримати нових друзів у світі, пояснюючи своє бачення майбутнього України», – пише у передмові до українського видання народний депутат, голова комітету Верховної ради у закордонних справах  Ганна ГОПКО.

Книга викликала великий інтерес серед зарубіжних політиків та експертів. Нещодавно до читачів Бібліотеки «Дня» приєдналися віце-президент США Джозеф Байден, президент Литви Даля Грібаускайте, заступник Держсекретаря США Тоні Блінкен, сенатор США Джон Маккейн, головнокомандувач НАТО в Європі Філіп Брідлав, громадський та політичний діяч США Збігнєв Бжезинський; президент Бундестагу ФРН Норберт Ламмерт, регіональний директор з євразійських програм Національного демократичного інституту США Лора Джевітт, директор вашингтонського офісу Центру американо-українських відносин Микола Грицковян, засновник компанії Corr Analytics, яка надає стратегічний аналіз міжнародної політики. Видавець журналу Journal of Political Risk Ендрю Корр та інші.