«Долучайтеся до інтелектуальної армії України!»

У рамках днів «Дня» у Луцьку буде представлено нове видання з Бібліотеки газети – «Україна Incognita TOP-25»

Ігор САМОКИШ, «День»

3 квітня під час читацької конференції у рамках днів «Дня» в Луцьку буде представлено нове видання з Бібліотеки газети – «Україна Incognita TOP-25», яка вийшла трьома мовами (українською, російською та англійською).  Відтак лучани і волиняни матимуть чудову можливість долучитися до елітного клубу читачів Бібліотеки газети «День».

Особливістю цієї книги є те, що вона детально пояснює маловідомі сторінки української історії. І актуальність цього видання підтвердилась тим, як Захід реагував на події, що розгорталися у нашій країні останніми роками. І така реакція пояснюється тим, що західній спільності бракувало знань про історію нашої країни.

«Наша книга – про Україну. Про її шлях через століття, про духовно-історичний досвід, про пізнання самої себе, про тяжку боротьбу за свободу і велику любов до свободи», – наголосила головний редактор «Дня» Лариса Івшина у вступному слові до російського видання.

Публіцист Лілія Шевцова у передмові  до «Украина-Incognita TOP-25» відзначає: «Ця книга – про прорив України у новий цивілізаційний вимір – до держави, побудованої на верховенстві права, і про цивілізаційний глухий кут, в якому опинилася Росія, яка все ще не може вибратися із самодержавства».

За словами президента Ради американської зовнішньої політики Герман Хермана Пірхнера, «у цьому виданні наводиться багато нових фактів, які є корисними для внутрішніх дебатів у Вашингтоні про політику щодо України». «Тут говориться багато про українську ідентичність, її коріння, унікальність культури. І тому це дуже допоможе у формулюванні політики щодо України», – додав пан Пірхнер.

«Ця книга дозволить вам розділити почуття нового покоління українців, які змінюють свою націю, а також геополітичні реалії зі швидкістю, від якої захоплює дух. Тепер, у вирішальному і бурхливому періоді, цей новий голос продовжує тиснути на уряд, щоб він розробляв та просував реформи, які так потрібні Україні. Зіткнувшись з цим складним завданням, це покоління намагається отримати нових друзів у світі, пояснюючи своє бачення майбутнього України», – пише у передмові до українського видання народний депутат, голова комітету Верховної ради у закордонних справах  Ганна ГОПКО.

Книга викликала великий інтерес серед зарубіжних політиків та експертів. Нещодавно до читачів Бібліотеки «Дня» приєдналися віце-президент США Джозеф Байден, президент Литви Даля Грібаускайте, заступник Держсекретаря США Тоні Блінкен, сенатор США Джон Маккейн, головнокомандувач НАТО в Європі Філіп Брідлав, громадський та політичний діяч США Збігнєв Бжезинський; президент Бундестагу ФРН Норберт Ламмерт, регіональний директор з євразійських програм Національного демократичного інституту США Лора Джевітт, директор вашингтонського офісу Центру американо-українських відносин Микола Грицковян, засновник компанії Corr Analytics, яка надає стратегічний аналіз міжнародної політики. Видавець журналу Journal of Political Risk Ендрю Корр та інші.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут