“Ксенофобія в Україні після революції та російської інтервенції

11053116_952367611470694_8866090776791113681_n29 квітня о 18:00 в Центрі польських та європейських студій Національного університету Києво-Могилянська академія (вул.Волоська 10) відбудеться презентація річної доповіді моніторингу ксенофобії в Україні Групи моніторингу прав національних меншин від Конгресу Національних Громад України та подальша дискусія “Ксенофобія в Україні після революції та російської інтервенції”.

Як Майдан толерував різні етнічні та національні групи? Як відбулося конфесійне примирення під час Революції Гідності 2014 року. Як анексія Криму та подальша окупація Донецької та Луганської областей вплинули на положення національних меншин? Про це спікери заходу:

Йосип Зісельс – виконавчий віце-президент Конгресу Національних Громад України, “Ксенофобія в Україні під час воєнного конфлікту”.

Вячеслав Ліхачов – керівник Групи моніторингу прав національних меншин в Україні, “Релігійний вандалізм та проблема класифікації злочинів на ґрунті ненависті на окупованих територіях”.

Яна Салахова – спеціаліст з протидії расизму та ксенофобії, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, “Прояви ненависті щодо іноземних громадян, факти та тенденції”.

Олексій Шестаковський – кандидат соціологічних наук, викладач факультету соціології і права НТУУ “КПІ”, “Відхід від уявлення про “братський народ”? Зміна ставлення до росіян в Україні в 2014 році”.

Олександра Свердлова – менеджерка проектів проекту “Без Кордонів”, Центру Соціальна Дія, “Тенденції проявів гомофобії в 2014-2015рр”.

Максим Буткевич – координатор проекту “Без кордонів” Центру “Соціальна Дія”,
Ресурсний центр допомоги вимушеним переселенцям, “Радикалізація суспільства та сприйняття “іншого”.

Модератор: Тетяна Безрук – співкоординатор Групи моніторингу прав національних меншин в Україні.

Подія у Фейсбуці – ТУТ