Лариса Полулях: Отнялі Дєнь Побєди

З утра один нєрвно-патріотічєский мущіна рішив мені почистіть скрєпи. Начав від іздаліка, інтрігующим обвінєнієм, шо ми в нього отняли ДєньПабєди. Я, канєшно, крепко ізумілась на цей момент. Бо в процесі отніманія не принімала ніякого участія за мої пам*яті. І це раз. Во вторих – сложно понімаю, як можна отнять день.

Начала уточнять, бо жить з такими тяжкими обвінями сложно. Для начала почала розпитувати – “яка падлюка це сдєлала з вами? давайтє по імєнам цих “ВИ” – будемо іх стидіть і трєбовать вернуть ДєньПабєди вам взад.  

Мущіна затягрувся в скрєпи і сказав, шо – ви це ми, а ми – це фошизди, біндєравци, укропи, падєци, піда………….
Я не стала його останавлювать – хай чоловік з обіди виговорицця. Не каждий же день в нього ДєньПабєди отнімають……….

Вопшім, вошла я в ролю слєдоватіля і начала вияснять прімєти отніматілєй, процес отніманія, потом стало інтірєсно – єслі ми отнялі, то де хранім? А єслі вибросили на свалку історії – то його же там ніхто не охраняє – мона прийти і забрать, отмить і пользуваться, єслі нада.

ущіна став задихатись і пилать негодованієм і мозком. І кинув мені послєдній, предінфарктний обвінітєльний вапрос – “а кагда ви в послєдній раз празнували ДєньПабєди???”, чим пригвозділ мене, як того младєнца на площаді в Слов*янську.  Карочє – поняла. Чуваку тупо обідно, шо йому нє с ким празнувати, а самому праздновать чи то не научен, чи просто срєдствов не фатає

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Лариса Полулях: Отнялі Дєнь Побєди"

  1. сука! чуть язык не сломал!!!

Comments are closed.