“Ну, нам не привыкать. За Київ без тітушок!”

Джерело

АвтоМайдан – AutoMaidan запрошує всіх бажаючих долучитися завтра, 24-го квітня, до акції “За Київ – без тітушок!”

Наша мета – виявити серед справжніх шахтарів, яких звезли до столиці, організаторів проплачених акцій тітушок, які просто назвалися “шахтарями” та останні два дні з новенькими будівельними касками активно “мітингують” у центрі Києва за гроші, чому вже є докази. Ми впевнені, що проведенням подібних акцій “протесту” Ахметов і Ко знову намагаються дестабілізувати ситуацію в Києві та країні загалом, щоб на їхньому фоні заробити політичні бали для опоблоку і виторгувати чергові економічні преференції. Цим закінчилася ця гра в “шахтарів” та “трактористів”, розпочата тими ж силами рік тому на Сході України, ми вже всі добре знаємо. Тому повторення подібних сценаріїв вже у центрі Києва ми не допустимо!

Наші дії будуть абсолютно законні: виявляємо в парках, скверах, подвір’ях підозрілих осіб серед “шахтарів” у балаклавах зі списками “протестуючих”, вилучаємо списки, проводимо громадське затримання і доставляємо в міліцію.

Хто бажає долучитися до патрулювання (бажано зі своїм авто) завтра збираємося о 11:00 біля офісу Автомайдану за адресою: Київ, вул.Васильківська, 1.

Прохання поширити!

11170334_651171245017574_485421211221224643_n

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "“Ну, нам не привыкать. За Київ без тітушок!”"

  1. КИЇВ , ВСТАВАЙ ! Недамо на поталу наш Київ !

  2. Уже подняли голову Суки!!! Пора указать этим крысам их место!!!

Comments are closed.