Олександрія нарешті визнала Росію країною-агресором

3 квітня, в другій частині 94-ї сесії Олександрійською міської ради, яка 27 березня була зірвана “депутатами-втікачами”, олександрійські представники народу нарешті прийняли багатостраждальне рішення щодо підтримки Постанови Верховної Ради України про визнання Російської Федерації країною-агресором.

За таке рішення проголосувало 37 депутатів міськради з 39 присутніх.

Рішення приймалось під тиском громадськості, яка активно закликала в сесійному залі депутатів проголосувати за це рішення і висловити від олександрійців позицію з цього питання.

Нагадаємо, проект рішення щодо визнання Російської федерації країною-агресором був поданий в міськраду ще на початку лютого 2015 року депутатом міської ради Віктором Голобородьком. Він довгий час блокувався та врешті решт, завдяки тиску громадськості та відкриття кримінального провадження з приводу протиправних дій міських чиновників по блокуванню проекту, нарешті був внесений до розгляду на порядок денний 94-ї сесії Олександрійської міської ради.

Цьому також передували дивні висновки однієї з депутатських комісій міської ради, голова якої І. Бугайченко послідовно висловлює антидержавницькі та антиукраїнські гасла і позицію. До речі, І. Бугайченко один із двох депутатів, які не підтримали рішення міськради щодо визнання Росії країною-агресором.

Відтепер Олександрія приєдналась до всіх міст обласного значення Кіровоградщини, які вже прийняли аналогічні рішення щодо підтримки постанови Верховної Ради про визнання Росії країною-агресором.

Джерело