Анонс. Національна (не)конференція EdCamp Ukraine

23 та 24 червня 2015 року в Україні вперше відбудеться Національна (не)конференція EdCamp Ukraine, ініційована Продюсерами освіти П@Ель (www.pael.pro) за менторської підтримки The EdCamp Foundation (www.edcamp.org) і вражаючого списку партнерських організацій, серед яких Посольство США в Україні, ініціатива Всесвітнього економічного форуму Global Shapers Сommunity, Microsoft, Intel, Google в Україні та багато інших.

Понад 200 учасниць і учасників, включаючи шкільних педагогів із різних регіонів, адміністраторів освіти усіх рівнів, представників/-иць бібліотечного сектору, громадських організацій та бізнесу, школярів та їхніх батьків, студентства педагогічних спеціальностей, національних і міжнародних експерток та експертів
з Великої Британії, Ізраїлю, Італії, США та країн ближнього зарубіжжя зберуться
в Культурному центрі «Бейт Дан» у Харкові.

EdCamp Ukraine – це унікальна платформа професійного зростання для вчительства України. (Не)конференція проходитиме в новому форматі дискусійного заходу, у якому учасники/-ці самі визначають перебіг його роботи. EdCamp ґрунтується на принципах безкоштовності, незалежності та вільної ініціативи. (Не)конференція підпорядковується закону «про дві ноги», який заохочує учасників/-иць вибирати ті сесії, які відповідають їхнім потребам.

Програма дводенної (не)конференції EdCamp Ukraine визначиться в перший день проведення: усі, хто беруть участь, можуть стати спікерами! Захід передбачає п’ять тематичних напрямків з урахуванням актуальних трендів і потреб присутніх. Зокрема, обговорюватимуться сучасні технології в освіті, нові педагогічні формати й інструменти, наука в школі, ресурси бібліотеки для освіти, виклики національної освіти.

У рамках EdCamp Ukraine передбачені панельні дискусії, практикуми, персональний коучінг, зустрічі з дитячими письменниками, кінозал, творчі майстер-класи, «школа навпаки» і благодійні акції – педагоги подарують книги та іграшки дітям, які потребують особливої уваги. Також буде анонсовано конкурс грантів
на проведення десяти регіональних mini-EdCamp по всій Україні.

Місце проведення:

Культурний центр «Бейт Дан» (м. Харків, вул. Тобольська, 46, www.beitdan.org.ua).

Карта проїзду https://goo.gl/maps/tglaZ

Офіційний сайт:

www.edcamp.org.ua

Реєстрація учасників/-иць:

http://bit.ly/edcampukraine (відкрита до 31 травня 2015 р.)

Офіційні соціальні мережі:

Facebook: www.facebook.com/EdCampUkraine
Twitter: www.twitter.com/EdCampUkraine
Instagram: www.instagram.com/EdCampUkraine

Хештег для учасників/-ць і кореспондентів/-ок: #EdCampUkraine

Контактна інформація для партнерства та медіа-запитів:

Олександр Елькін, голова організаційного комітету, к.т.н.

Email: for@edcamp.org.ua

Моб.: +38 050 302 31 32

Аліна Опанасенко, PR-менеджерка
Email: for@edcamp.org.ua

Моб .: +38 050 38 10 129
Інформаційна довідка:

EdCamp уперше було проведено у 2010 році натхненними едукаторами
з Філадельфії (США). На сьогодні понад 550 заходів об’єднали 25 000 вчителів
і різних стейкхолдерів навчального процесу з усіх куточків земної кулі для відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці й вирішення спільних завдань.

EdCamp Ukraine будує спільноту відповідального вчительства, яка об’єднає кращих агентів змін у системі національної освіти. В Україні така унікальна подія відбудеться вперше. І ми дуже сподіваємося, що педагогічна (не)конференція стане затребуваною і регулярною.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут