Кращі стратегії нової міліції і армії по зв’язкам з громадськістю та обговорення інформаційної політики правоохоронних органів і армії стосовно АТО

11–12 травня на базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова спільно з громадською організацією Інформаційний центр “Майдан-Моніторинг” у рамках Української миротворчої школи було проведено міжвідомчу конференцію “Кращі стратегії нової міліції і армії по зв’язкам з громадськістю та обговорення інформаційної політики правоохоронних органів і армії стосовно АТО”.

У заході взяли участь представники Ради національної безпеки і оборони України, Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова, добровольчих батальйонів, редактори інтернет-сайтів, журналісти, а також письменники і громадські діячі, більшість з яких брали участь в антитерористичній операції в східних областях України.

Учасники конференції обговорювали важливі питання державної інформаційної політики в мирний час та особливий період, роль та місце журналістів і прес-офіцерів усіх силових структур у забезпеченні інформаційного простору України своєчасними та правдивими даними для інформування громадськості про ситуацію в зоні проведення антитерористичної операції, здійснення протидії ворожому інформаційному впливу в умовах ведення гібридної війни, а також важливість співпраці з місцевими громадами в прифронтовій зоні та напрямки такої діяльності.

Заслухавши та обговоривши доповіді, учасники цього заходу констатували, що інформаційна політика правоохоронних органів й армії є важливою складовою в забезпеченні національної безпеки держави, постановили підготувати пропозиції щодо розвитку інформаційної політики силових структур щодо антитерористичної операції.

Джерело

Учасники конференції біля пам'ятника С.Корольову

Учасники конференції біля пам’ятника С.Корольову

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут