У Сєвєродонецьку громадські активісти та журналісти навчалися основам комунікацій

У кризовому  медіа-центрі “Сіверський Донець” відбувся тренінг для журналістів та громадських активістів з основ проведення інформаційних кампаній.

У Сєвєродонецьку проходить навчання основам комунікацій. Журналістів ознайомлять із визначенням цілей і завдань інформаційних кампаній, визначенню цільової аудиторії та каналів повідомлення, а також створенню плану комунікацій.

«Мені сподобалася простота інструментів донесення своїх громадянських ініціатив, – поділилася з кореспондентом Кризового медіа-центру «Сіверський Донець» активістка Олена Голтвяніцкая, – акценти зі створення прес-релізів, щоб читачі представляли ЗМІ та цікаві вправи основних меседжів».

Тренер «Інтерньюз» Олеся Мигаль в доступній формі познайомила з елементами комунікативної стратегії.

«Я багато корисного отримала на тренінгу, – повідомила Єлизавета Колесник, – познайомилася з вимогами до написання прес-релізів, створенням медіа-карти і ключових повідомлень».

В рамках роботи «Української миротворчої школи».

Джерело

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки