Зі США в Україну відправили 900 коробок з речами для переселенців

Майже тисячу коробок із одягом, взуттям, продуктами харчування та медикаментами вдалося зібрати для відправки в Україну діаспорі у Сан-Франциско.

Днями місцеві активісти повністю завантажили 40-футовий контейнер речами для вимушених переселенців та дитячих будинків в Україні, повідомляє VIDIA.

Сан-Фанциско-7

«Сотні людей долучилися до пожертвувань, а також сортування та пакування зібраного  протягом останніх декількох місяців. Сьогодні ми побачили неймовірні результати цих зусиль», — написала у спеціальній групі у Facebook одна з організаторів благодійної акції Олена Стаднюк, додавши, що в загальному було зібрано більше 900 коробок із допомогою.

Сан-Фанциско-5

Окрім того, активісти зібрали $1 670, частина з яких піде на покриття витрат по транспортуванню, а інша — на придбання медикаментів для дитячих будинків, евакуйованих із зони бойових дій.

Сан-Фанциско-3

Сан-Фанциско-4

Сан-Фанциско-6

Нагадаємо, діаспора у США збирає гроші на автомобіль для бійців АТО.

Як допомогти нам?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/