БРЕХНІ.net #13 Судову справу щодо п’яного НБУшника за кермом закрили

24  червня в Октябрському районному суді м. Полтави продовжували розглядати справу начальника управління НБУ в Полтавській області Михайла Городницького, який  був звинувачений у керуванні автомобілем у нетверезому стані.

196

На засіданні були продемонстровані відеоматеріали, на яких були показані деталі даної події. Суддя Олександр Струков і адвокат Роман Кабальський вміло ухилялися від основної теми розгляду – чи перебував обвинувачений у стані алкогольного сп’яніння за кермом. Натомість вони зосередили увагу на питанні, хто ж саме і навіщо зупиняв автомобіль Михайла Городницького.

214

У багатьох присутніх склалося враження, що суддя від початку зайняв упереджену позицію по даній справі. Зокрема, він усіляко демонстрував зверхність по відношенню до свідка Дмитра Кустурова.

Теми алкоголю торкнулися лише наприкінці засідання. За словами Кабальського, його підзахисний вжив спиртне вже після того, як був зупинений представниками громадського формування «UPC патруль». На думку адвоката, у його підзахисного була на те вагома причина: він має хронічне захворювання серцево-судинної системи і випив, аби заспокоїти нерви та привести тиск у норму.

Нагадаємо, що проведена експертиза показала наявність у крові начальника управління НБУ  алкоголю на рівні 2,07 проміле, що в десять раз перевищує допустиму норму.

Після завершення засідання Олександр Струков видалився до нарадчої кімнати зі словами «Рішення буде завтра». На запитання, о котрій годині чекати на оголошення рішення, суддя, виходячи з зали засідання, ледь чутно промовив собі під ніс: «З 9-ї до 10-ї».

Коли ж сьогодні о 9:00 свідки, журналісти та небайдужі громадяни прибули до суду, виявилося, що рішення вже було зачитано суддею о 8-й годині ранку. При цьому був присутній лише адвокат Городницкого Роман Кабальський, якому, очевидно, єдиному повідомили про точний час оголошення рішення.

За словами помічниці Струкова Мар’яни, суд постановив закрити судове провадження по справі Городницького. Дане рішення нібито можна знайти в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Проте станом на 15-у годину 25 червня в ЄДРСРі тексту судового рішення по даній справі оприлюднено не було.

На офіційному порталі «Судова влада України» інформації про розгляд даної судової справи ми цього дня теж так і не знайшли. Натомість серед справ, призначених до розгляду суддею Струковим, ми помітили інформацію про засідання, призначене на першу (!) годину ночі.

214-1 (1)

З’ясувати, чому ж учасники справи не змогли заслухати постанову суду, журналістам ГромадськогоТБ.Полтави так і не вдалося.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут