У Полтаві вчетверте пройшов кінофест «Відкрита Ніч»

Організаторами виступили ПООТ «Просвіта» і незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus». Фінансову підтримку заходу здійснив «Райффайзен Банк Аваль».

Глядачі-за-переглядом-фільму-Сволота-фото-Анна-Ютченко-1024x678

«Відкрита ніч» – подія всеукраїнського масштабу. Паралельно з Полтавою, фестиваль відбувався на кіномайданчиках більше ніж 40 українських міст.

Глядачі_-фото-Анна-Ютченко-1024x678

За традицією «Відкрита ніч» мала відбуватися у парку «Перемога», але погода внесла свої корективи – як тільки організатори змонтували екран, почався сильний дощ. Кінофестиваль перемістився до кафе-бару «Villa Крокодила», адміністрація якого радо пішла на зустріч полтавським кіноманам.

Глядачі-фото-Анна-Ютченко-1024x678

Захід розпочався з виступу голови Полтавського обласного осередку «Просвіта» Миколи Кульчинського. Він подякував присутнім за те, що ті не побоялися дощу та розповів про концепцію цьогорічної «Відкритої ночі». За словами Кульчинського, фільм-переможець буде показаний на телеканалі «1+1».

В програмі фестивалю було 47 фільмів, серед яких ігрові (художні), неігрові (документальні), рекламні ролики та анімаційні фільми. Протягом заходу глядачі відзначали в спеціальних анкетах ті кінороботи, які сподобались їм найбільше.

На думку полтавців, найкращою з представлених кінокартин виявилася «Сволота» Івана Четверика, яка вразила зал несподіваною кінцівкою – хлопець краде у дівчини коробку з під дорогого смартфону, але виявляється, що там хом’як. Друге місце між собою поділили короткометражки «Вікно», «Фіт» та «Останній відвідувач».

Кінофестиваль «Відкрита ніч» пройшов в Полтаві вчетверте. На думку засновника фестивалю Михайла Іллєнка, такі заходи – яскравий доказ того, що українське кіно живе і розвивається:

– Нам сказали, що українського кіно немає. Ми не повірили і зробили кінофестиваль «Відкрита ніч».

Денис Старостін, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

Фото: Анна Ютченко

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут