“З метою вшанування українських воїнів”

“З метою вшанування українських воїнів – учасників АТО на Сході України, волонтерів та громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності України, виховання дітей та молоді в дусі поваги до Українського Війська та правоохоронних органів, відповідального ставлення громадян до обов’язку Захисника Вітчизни, а також всебічного висвітлення фактів російської агресії проти України, що проявилися в окупації Криму, збройній інтервенції на Донбасі та підтримці терористів в інших регіонах України”, Верховна Рада України 12.05.15 прийняла Постанову №373-VIII “Про вшанування героїв АТО та вдосконалення національно патріотичного виховання дітей та молоді”.

ІЦ “Майдан Моніторинг” спитав у Кабінету Міністрів України про виконання Урядом всіх 7-ми пунктів статті 2 Постанови, проте з Секретаріату КМУ прийшло повідомлення про переадресування нашого запита до Міністерства оборони України та Міністерства культури України. Перша відповідь по суті наспіла з МОУ.

МО-постанова-АТО-1 МО-постанова-АТО-2

Ми плануємо продовжити моніторинг зусиль суб’єктів владних повноважень щодо досягнення мети, заявленої у Постанові та інших дотичних нормативних актах.

УМШ

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут