Андрій Кравчук: Традиційна орієнтація. Міфи та факти щодо ЛГБТ

Пропонуємо вашій увазі нову брошуру Андрія Кравчука, експерта Центру «Наш світ», в якій він дає прості відповіді на питання щодо ЛГБТ: “Я намагався якомога стисліше і простіше викласти відповіді на питання щодо ЛГБТ, на які натикався в інтернеті та при безпосередньому спілкуванні з різними людьми… Викладена інформація відповість на більшість ймовірних питань, скажімо, підлітка, який цікавиться цією темою, або його батьків”.

Це видання складене на підставі багаторічного досвіду Правозахисного ЛГБТ Центру «Наш світ» і являє собою п’ятдесят відповідей на запитання щодо гомосексуальності, трансґендерності та життя ЛГБТ людей, що часто зустрічаються в аудиторії, не обізнаної з цією тематикою. Брошура написана простою мовою та надає найбільш базові знання у цій сфері людського життя для пересічного читача.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Андрій Кравчук: Традиційна орієнтація. Міфи та факти щодо ЛГБТ"

Comments are closed.