Андрій Кравчук: Традиційна орієнтація. Міфи та факти щодо ЛГБТ

Пропонуємо вашій увазі нову брошуру Андрія Кравчука, експерта Центру «Наш світ», в якій він дає прості відповіді на питання щодо ЛГБТ: “Я намагався якомога стисліше і простіше викласти відповіді на питання щодо ЛГБТ, на які натикався в інтернеті та при безпосередньому спілкуванні з різними людьми… Викладена інформація відповість на більшість ймовірних питань, скажімо, підлітка, який цікавиться цією темою, або його батьків”.

Це видання складене на підставі багаторічного досвіду Правозахисного ЛГБТ Центру «Наш світ» і являє собою п’ятдесят відповідей на запитання щодо гомосексуальності, трансґендерності та життя ЛГБТ людей, що часто зустрічаються в аудиторії, не обізнаної з цією тематикою. Брошура написана простою мовою та надає найбільш базові знання у цій сфері людського життя для пересічного читача.

Vasili Yroshevski liked this post

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Андрій Кравчук: Традиційна орієнтація. Міфи та факти щодо ЛГБТ"

Comments are closed.