Кость Москалець у біді! Потрібна допомога!

Джерело

Дорогі Колеги,
Від імені Президента ПЕН Клубу Миколи Рябчука та літературної спільноти звертаюся до всіх друзів та шанувальників таланту Костя Москальця, і просто до тих, хто має можливість допомогти з великим проханням.
Ваш репост – також допомога. І ясна річ – Ваша молитва.

Ось лист Миколи Рябчука:

467-23-1Кость Москалець, наш колега і лавреат минулорічної премії імені Юрія Шевельова, важко захворів і потрапив в районну лікарню, звідки з метою рятування життя потрібно було його терміново перевезти до Києва.

Сьогодні йому робитимуть операцію, кошти якої непосильні ані йому, ані стислому колу друзів. Тому звертаємося до Вас з проханням надати посильну фінансову допомогу на покриття витрат, пов’язаних з лікуванням.

Опіку над Костем Москальцем взяла на себе Богдана Матіяш, член ПЕН, вона й подала свій номер банківської карточки, бо в Костя Москальця немає близької родини.

Номер карточки Приватбанку Матіяш Богдана Валентинівна – 5211537445947539

Якщо зручніше передати готівку, просимо звертатися до Леоніда Фінберга – 0503342962, видавництво Дух і Літера, вул. волоська 8/5.
Про всі зібрані кошти Богдана Матіяш відзвітує.

Ваш щиро
МР”

****

Сайт “Майдан” підтверджує справжність повідомлень і приєднується до прохання про допомогу

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Кость Москалець у біді! Потрібна допомога!"

  1. Вона – Плач Єремії?

Comments are closed.