Олександр Шевченко: Зроби щось, щоб завтра у тебе було менше приводів для депресії

Правила політичного дискурсу:

72409_1

1. Патріот. З патріотом та однодумцем говори позитивно.

Це означає, щозрада має бути конкретно окреслена: хто зрадив, коли зрадив, в чому конкретно? Аналогічно і для перемоги: хто ‪переможець, що зробив правильно, коли і т.д.

Вселенських масонських заговорів не існує. Існують вселенські масонські плани і стратегії, на результат втілення яких, звісно, впливає мільйон зовнішніх факторів. Навіть на рівні українському якомусь лідеру жидівсько-жидобандерівської масонської ложі Коломойському чи Порошенку (приклад умовний), по-перше, всеодно де який конкретний корупціонер з БТІ нагнув тебе особисто, по-друге, вони при всьому бажанні не можуть на це впливати. Їх цікавлять втілення їхніх стратегічних планів. І також, очевидно, вони як намагаються формувати громадську думку, так і самі змушен з нею рахуватися.

А от на громадську думку та на конкретного чиновника в БТІ ти особисто маєш відповідальність впливати, як громадянин.

По суті, всі масонські ложі – це великі групі інтересів. Ніхто не заважає тобі створити власну групу, хай і меншу на початку, і відстоювати власні інтереси, в тому числі в торгах і переговорах з великими гравцями.

Тому коли тобі захочеться поговорити в дискурсі депресивному з самим собою чи з патріотом- однодумцем – заткни пельку і кидай гроші на армію, заткни пельку і піди в військоммат, заткни пельку і іди створюй ОСББ, заткни пельку і пиши запит про надання публічної інформації до місцевого органу влади, заткни пельку і заплануй координаційну нараду про спільні дії з колегами, заткни пельку і займись самоосвітою. Зроби щось для того, щоб завтра у тебе було менше приводів для депресії!

2. З сумніваючимися та “аполітичними” говори позитивно, натхненно, але недовго.

За весь час якої-неякої, але свободи слова, за час різнобарвних Майданів, а особливо за час останньої Революції Гідності, за час україно-російської війни ВСІ, хто мав хоч мінімальні почуття плеча, національні сентенції, громадянську думку, хто хоч раз стикався в житті з конфліктом власних та суспільних інтересів і намагався цей конфлікт розв’язати, уже давно стали патріотами, про яких сказано вище.

Якщо перед тобою сумніваючийся – то це яскравий приклад “ідіота” в давньо-грецькому розумінні людини, що не бере участі в громадському житті.

Цей стан трансформується до стану “патріота” та громадсько-активної людини тільки двома способами, майже однаково повільними.

а. Шлях довгих позитивних і надихаючих прикладів. Класичний ідіот має особисто зрозуміти, що громадське життя – це не робота на когось, а робота на себе через спільний успіх. Ця людина має особисто відчути всі переваги активного способу громадського життя та побороти численні внутрішні страхи, деякі з яких є природніми, а більшість є спадком радянського виховання

б. “Якщо ти не займаєшся політикою, вона займається тобою”. Шлях очікування часу коли політика та суспільство саме не займеться ідіотом. При чому не отак просто в звичному повсякденному житті, коли ідіот до цього звик і навіть не помічає, сприймає як щоденну данність, або “ну такий уже у нашого сраного народа менталітет, нічого не поробиш”, а безпосередньо і конкретно ним. Наприклад, відіжмуть бізнес по бєспрєдєлу, інфікують на операційному столі через недбалість, прийде повістка, менти нірки відіб’ють. Тоді більшість ідіотів або стають клінічними і покірно продовжують тягнути свою лямку, або переходять в категорію з п.1 чи п.3.

3. Ватник. З ватником говори тільки за мірою його корисності для Справи і ще коротше, ніж з п.2.

Ніяких дискусій, переконувань, агітації і т.д. Це все не працює і ніколи не спрацює. Тільки страх, залякування та нейтралізація.

В страху також важливо залишати їм простір для фантазій. “Ти шо бендера? – Так, у мене куча связєй в Правому Секторі, бачив би ти, що вони з полоненими на фронті роблять, ууу…” “Правда воєнкоми ловлять на вулиці і в АТО тут же відправляють? – Так, правда, відправляють без зброї, а ззаду каратєлі з Азову заградотрядом стоять з ДШК!” “Порошенка/Тімашенка/Яценюк/Ярош/Бєня/США/ЦРУ тобой пользуюцца! – Так, а ще у мене завдання перевербувати якомога більше стукачів!” “А правда у меня отбєрут бізнес на братовбивчу війну? – ПРАВДА!” Ну і в такому ж дусі…

Не вздумай переагітовувати їх в разі виявленого бажання переїхати жити/назаробітки в Москву/Бєлгород/Крим! Кажи: так, їдь, там краще для тебе!

Також навіть не сподівайся колись їх всіх перестріляти, пересаджати. Для першої дії не вистачить дусту, для другої в’язниць і вертухаїв.

Наш девіз для даної категорії ЧВР: Чемодан-Вокзал-Росія. Хай їдуть і виконують священну місію з роз’їдання російського суспільства зсередини.

П.С. Для дівчат. Пам’ятайте завжди слова Шевченка: “Не кохай москаля, не кохай, чорноброва..”

Oleksandr Shevchenko, ІЦ “Майдан Моніторинг”

Фото

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут