“Спали Україну” – українська народна гра

Спали Україну.

Це така українська народна гра, яку вважають традицією. Але такі ганебні традиції потрібно викорінювати з нашого життя.

Деякі “хазяйки” вважають, що вони ну дуже гарні господині, якщо десь о 5 чи 6 ранку почнуть палити траву. Мало нам спеки та задухи, що ні вдень ні вночі не має спасу, так ще повинні задихатися від цього смороду.
Два аргументи, які завжди приводять на свій захист палії – я не знав(ла), що палити суху траву (тим більше сміття), не можна і друге – всі так роблять! Аргументи залізні.

Те, що ні міськрада, ні депутати, ні комунальна служба з населенням не працюють – це факт. Не хочуть працювати ні МНСники ні міліція – їх потрібно викликати, якщо палять листя чи траву.

У міськраді є на території міста біг-борди, але там соціальної реклами чомусь нема. Зате політичної реклами занадто багато. Лише забруднюють наш інформаційний простір. Краще б ті горе-депутати розмісти замість своїх, вибачте, рож корисну інформацію для громади. Наприклад, напишуть з чого складається тариф і куди йдуть кошти з бюджету; що робити з опалим листям, щоб його не спалювати.

Iryna Vykhrystyuk

Джерело

Фото

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут