Молодь в дії

Випускники трьох Шкіл Лідера – активна молодь з Чернігівської та Сумської областей – презентували свої історії успіху та обговорили перспективи молодіжного лідерства в Україні під час дводенної конференції «Молоді в дії» 28-29 вересня 2015 року в місті Чернігові.

Відкриваючи конференцію, керівник проекту Олександр Підгорний зауважив, що тематика заходу є актуальною, адже вона піднімає таке важливе питання, як зміцнення міжрегіонального молодіжного співробітництва та мережування, а також посилення розуміння та сприйняття молоддю демократичних цінностей.

З вітальним словом до учасників конференції також звернулися:
– Віктор Бистров, заступник Чернігівського міського голови,
– Сергій Семенченко, начальник відділу Департаменту сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА
– Валерій Семенець, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради.

Першим днем конференції керували амбітні лідери з міста Суми. Учасники конференції проводили секційні засідання та вели обговорення на теми «Можливості участі громадських організацій у розвитку формальної та неформальної освіти» та «Досвід громадських організацій в умовах кризи громадянського суспільства». Валерій Семенць провів практикум розвитку інтелекту, де молоді лідери змогли відчути себе на грі «Що? Де? Коли?» та активно проявити свої навички як начитаних та всебічно розвинених людей.

На другий день естафета проведення конференції перейшла до чернігівців, котрі провели тренінг на тему «Лідерство на практиці. Публічні виступи» і практично розглянули дії та методи щодо боротьби з хвилюванням перед виступом в незнайомій аудиторії.

Також під час секційних засідань учасники мали змогу ознайомитись, обговорити та обмінятись думками стосовно більш активно просування питання міжрегіональних зв’язків і співробітництва, навчання молодих людей бути лідером, а також бути соціально і морально відповідальними по відношенню один до одного.

Закінчення конференції та підбиття підсумків пройшло в форматі дискусії та обговорення, що кожному дала ця конференція та як просувати подальше співробітництво з молоддю між регіонами України.

Історії успіху та результати, які були представлені учасниками конференції, демонструють, що в Україні збільшується мережа молодих активістів, які займають активну позицію та ведуть за собою молодь і волонтерів, створюючи соціальні зміни.

Діяльність проходить за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

youth-conf 001

youth-conf 034

youth-conf 043

youth-conf 058

youth-conf 130

youth-conf 170

youth-conf 180

youth-conf 281

youth-conf 297

youth-conf 319