“Покрова Героїв” на Донеччині (2015р) – Всеукраїнська національно-патріотична акція Мінмолодьспорту

Міністерство молоді та спорту України, у співпраці з національно-патріотичними громадськими ініціативами, запланувало на 13-14 жовтня 2015 року Всеукраїнську національно-патріотичну акцію “Покрова Героїв” на Донеччині.

Мета: розвиток співпраці та обмін досвідом діяльності у молодіжній сфері, сфері національно-патріотичного виховання на засадах утвердження принципів любові і гордості за власну державу, її історію, мову, культуру, науку, спорт, формування загальнолюдських цінностей та здорового способу життя.

Категорії учасників:
– представники громадських організацій національно-патріотичного спрямування;
– представники структурних підрозділів молоді та спорту обласних, міських, районних, державних адміністрацій, у тому числі, які координують питання національно-патріотичного виховання;
– представники структурних підрозділів освіти і культури Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій (за визначенням керівництва обласних державних адміністрацій);

Орієнтовний проект плану заходів у рамках акції:

13 жовтня 2015 р. (попередньо у м. Краматорську):

1) Урочисте відкриття акції «Покрова Героїв», за участю Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова і керівництва Луганської, Донецької облдержадміністрацій.
Презентація проекту Концепції Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на 2016 – 2020 роки, розробленої Мінмолодьспортом.

2) Робота в секціях (робочих групах) за напрямами:
військово-патріотичне виховання;
національно-патріотичні справи у молодіжній політиці;
національно-патріотичні справи у спорті.
У вечері цього ж дня підбиття підсумків, ухвалення спільної резолюції.

14 жовтня 2015 р. для всіх учасників акції «Покрова Героїв» планується екскурсія по Донецькій області; а також урочистості до свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, у рамках яких заплановано відкриття меморіальних знаків на честь борців за незалежність України, що є вихідцями з Донецької області.

Детальніший план заходів буде надіслано пізніше усім, хто підтвердить свою участь в акції «Покрова Героїв».

Проїзд, проживання і харчування офіційних представників громадських організацій/ініціатив, які будуть включені в офіційну делегацію буде покрито за рахунок організаторів. Для цього потрібно надіслати до 14 вересня 2015 року заповнену табличку (скачуйте файл “Таблиця_учасників_ГО_ПОКРОВА ГЕРОЇВ_на_Донеччині” за лінком http://www.ex.ua/93743554 ) із зазначенням необхідних даних про громадську організацію/ініціативу і членів яких вона делегує на захід на електронну адресу: NPVMMS@gmail.com (у темі електронного листа зазначити «Участь у «Покрові Героїв»).
Громадські активісти, які не належать до громадських об’єднань, але працюють у сфері національно-патріотичного виховання, можуть також подавати свої заявки, надавши інформацію про свою громадську діяльність.

Учасники зможуть презентувати свої патріотичні справи.

Тел. для довідок: (044) 246-62-35.

Подія у ФБ – ТУТ

11986538_325767790880857_5349455176823601779_n

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут