Презентована в Одесі в суботу книжка вже півдоби опромінює Біларусь екстремізмом

Книжка з автографами Сергія Лойка та Кіборгів, які були отримані в минулу суботу, сьогодні вночі  у супроводі трьох громадянок України прямувала до Мінська.

10898106_10206644119395832_2760863458339093156_n-2

Залишатися на ПМП книжка наміру не мала. Збиралася повернутися разом із власницею, у якої було заброньоване проживання-харчування аж на 3 дні та був придбаний зворотній квиток.

Але митники Таможеного союзу захвилювалися – чи бува не несе книжка екстермізм до республіки, яка щойно всенародно і добровільно подовжила повноваження існуючого режиму.

2222222

Попри те, що книжка була всього одна, усім трьом громадянкам України було заборонено в’їзд не територію суцільної стабільності.
Офіційна причина відмови – неможливо достоменно встановити мету перебування в країні, як того вимагає ст. 30 закону Республіки Біларусь “О правовом статусе иностранных граждан и лиц без гражданства”.

Що найдивніше в цій історії – книжку, яка була запідозрена в екстремізмі, з підконтрольної території як раз не вислали, а навпаки – залишили у заручниках. Сподіваємося, що вона невдовзі там таки вибухне отим самим екстремізмом…. І не забуваємо побіжно якої халепи з тим Тайожним союзом  ми уникнули, зокрема, завдяки подвигу Кіборгів

Джерело infoprostorodessa.wordpress.com

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут