У Полтаві підпалили автомобіль журналіста Громадського ТБ

Займання сталося приблизно о 05:15, 20 жовтня. АвтомобільВАЗ-2105 знаходився поруч з будинком, де проживає журналіст ГромадськогоТБ.Полтава Анатолій Мележик. На місце події уже за кілька хвилин прибули пожежники та представники міліції.

459 (1) 459 (2) 459-1 459-2 459-3 459-4

Сам власник авто вважає, що пожежа пов’язана із його професійною діяльністю, адже на початку місяця машину вже зламували, а ще раніше на пошту Полтавського Громадського Телебачення приходив лист з погрозами. Слід зазначити, що на задньому склі автомобіля є наклейка з логотипом Громадського Тб.

Відомо, що ГромадськеТБ.Полтава останнім часом активно висвітлювало  теми, що стосуються підкупу виборців кандидатами на посаду міського голови. Зокрема, на сайті нещодавно були опубліковані наступні матеріали:

Цукор vs. Аптечки: чим «купують» виборців Полтави

Прибічники Матковського «не бачать», як він роздає аптечки

18 полтавських журналістів підписалися під листом до Порошенка

Головко не бачить порушень у роздачі аптечок від Матковського

За що пенсіонери аплодують Мамаю під час акції з роздачі цукру

ГромадськеТБ.Полтава вимагає від Полтавської міської ради припинити порушувати закон

На родинному святі дітям роздавали прапорці «Совісті України»

Цікаво, що автомобіль був зламаний 3 жовтня, на наступний день після виходу сюжету  «Прибічники Матковського «не бачать», як він роздає аптечки». Ще раніше, 30 вересня, Полтавське Громадське Тб виклало сюжет «Цукор vs. Аптечки: чим «купують» виборців Полтави», який викликав чималий резонанс серед глядачів Громадського.

Джерело

Коментар начальника відділу зв’язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області Юрія Сулаєва

Небайдужі громадяни розпочали збір коштів для допомоги Анатолію Мележику.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "У Полтаві підпалили автомобіль журналіста Громадського ТБ"

  1. Национальная безопасность Украины под угрозой. Дмитрий Тымчук, член Комитета по национальной безопасности и обороне при Верховной Раде попался на антиукраинских высказываниях. http://blogs.korrespondent.net/blog/politics/3578538/#4

Comments are closed.