У Хоролі Вулицю Небесної Сотні перейменували на вулицю Леніна

23 грудня у Хоролі відбулася 4 сесія міської ради 7 скликання. На порядок денного внесли питання про скасування рішення 52 сесії міської ради шостого скликання від 24 лютого 2014 року №78 «Про перейменування вулиць у місті Хоролі». Цим рішення вулицю Леніна у Хоролі перейменували у вулицю Небесної сотні. Документ опублікований на офіційному сайті Хорольської міської ради.

Під час обговорення питання аргументом прозвучало те, що під час розгляду перейменування вулиці не провели громадське обговорення, опитування мешканців вулиці, не була створена комісія, а саме рішення прийняли під тиском емоційно налаштованих мітингувальників, згодом рішення про перейменування не опублікували у ЗМІ.

Уже в грудні 2015 року опитування мешканців вулиці показало, що вони обирають іншу назву для перейменування – вулиця Соборна.

Згодом депутати повернуться до розгляду питання про перейменування вулиць у Хоролі відповідно до закону про декомунізацію.

Як розглядали питання про відміну рішення про перейменування вулиці Леніна дивіться на відео із 1 год 18 хв 50 секунд:

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

3 Comments on "У Хоролі Вулицю Небесної Сотні перейменували на вулицю Леніна"

  1. Колись радянська влада самовільно перейменовувала вулиці. Чомусь тоді ніхто не був проти цього.

  2. там що, одні комуняки сидять?

Comments are closed.