ОРДіЛО, а не “ДНР-ЛНР”, шо не ясно?

Як відомо, відповідно до Закону України від 16.09.14 №1680-VII тимчасово окуповані російським агресором території Донбасу названі “окремими районами Донецької та Луганської областей” що, відтак, і слід вважати офіційно запровадженою українською державою термінологією стосовно вказаних незаконних утворень.

Як відомо, натомість у висловлюваннях і текстах службових осіб органів державної влади і місцевого самоврядування, матеріалах ЗМІ часто-густо зустрічаються “ДНР” та “ЛНР”, іноді навіть без “т.зв.” та без “лапок”. Неподобство.

Тож ми звернулися до Міністерства інформаційної політики у контексті повноважень, визначених Положенням про Міністерство інформаційної політики,  довести до суб’єктів владних повноважень, засобів масової інформації (принаймні державних) доцільність використання на означення тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей (а також – на означення тамтешніх режимів) саме терміну “окремі території Донецької і Луганської областей” чи то пак “ОРДіЛО” або ж “ОРДЛО”.

У Мінфнформполітики чомусь (хоча йдеться про використання терміну, запровадженого законодавчим актом) вирішили проконсультуватися:

Мінстець-ОРДІЛО-відповідь

Тож чекаємо, коли нас таки буде додатково поінформовано і неодмінно одразу поінформуємо і вас.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

4 Comments on "ОРДіЛО, а не “ДНР-ЛНР”, шо не ясно?"

Comments are closed.