Ольга Малишева. #Зрадонька

Є проста, безхитрісна і залізна, як ломака, нейрофізіологічна істина номер раз: задовбані, втомлені, дистресовані люди погано, дуже погано здатні мислити логічно.

Є не менш проста, теж залізна, але трохи менш відома істина, за яку, доречі, дослідникам дали Нобелівку: один негативчик врівноважується не менш, як двома позитивчиками, і чим більш дистресовані люди, тим більше позитивчиків ми потребуємо для врівноваження (кому цікаво, гугліть по прізвищу Канеманн).

Проти України ведеться інфовійна, яка якраз і полягає в введенні людей в стан дистресу (по-простому, закошмарюванні), і завалі їх негативом. В такій ситуації мені дивно не те, що в нас повно прихильників зрадоньки, а те, що багато хто з нас ще й досі в змозі мислить логічно і не їхати дахом.

А що робити? Те, що й завжди – об’єднуватися в малі групи за інтересами і робить справи, які ви вважаєте корисними та потрібними. Афігєнний засіб від дистресу.

Ну і минстець спалить (фігурально) – теж цілком терапевтично, я вважаю. А іще, це красиво.

Ольга Малишева

IMG_20160512_144222

Малюнок Васі Ложкіна, Росія

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Ольга Малишева. #Зрадонька"

  1. Я би сказав, що 84% людей взагалі погано здатні мислити логічно, чи стресовані вони, чи ні.

Comments are closed.