Адвокат підозрюваного у вбивстві погрожує полтавським журналістам

30 серпня в Октябрському районному суді Полтави адвокат Марина Розанова погрожувала журналістам. Жінка є адвокатом обвинуваченого у вбивстві Віталія Петрова. Його справа нині розглядається колегією суддів у складі Олександра Струкова, Сергія Антонова та Анатолія Савченка.

У перерві в засіданні Марина Розанова сфотографувала журналістів та пообіцяла викласти фото на порносайти, якщо її світлину десь опублікують. Після засідання, коли всі пристрої для запису були вимкнені, Марина Розанова в коридорі суду схопила журналістку ГромадськогоТБ.Полтава Ольгу Дудку за руку, пригрозила побрити її наголо та затягати по судах, якщо її фото десь з’явиться. Крім того, батько обвинуваченого пригрозив засунути фотоапарт в “ж…” журналісту інтернет-видання “Полтавщина” Миколі Лисогору.

Крім того, на питання щодо Ольги Дудки: “Як вона буде жити з таким характером?” Марина Розанова відповіла: “А хіба вона буде жити?”, зазначивши, що це не погрози, а констатація факту.

Після суду журналістам Громадського ТБ.Полтава повідомили, що адвокат Віталія Петрова є дружиною полтавського прокурора. Ми перевірили цю інформацію. У декларації прокурора прокуратури Полтавської області Юрія Розанова за 2014 рік у графі “Члени сім’ї декларанта” вказано прізвище та ініціали його дружини: Розанова М. В., що збігаються з ініціалами адвоката (Розанова Марина Валеріївна).

Фото Марини Розанової були опубліковані на її особистій сторінці у Facebook, однак через кілька годин після судового засідання вони були видалені.

1299

Марина Розанова, фото ГромадськеТБ Полтава

ГромадськеТБ.Полтава

Як допомогти нам?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/