В Костянтинівці не припиняються спроби звільнити голову освіти

У прифронтовому місті Костянтинівка склалася унікальна ситуація. Після звільнення міста від проросійських колабораціоністів було звільнено з роботи міського начальника управління освіти – посадовця, котрий віддавав розпорядження відкрити приміщення шкіл для проведення псевдо референдуму,  зняття державних прапорів, відкрито підтримав російську окупацію і угруповання ДНР.

Навесні 2015 року на цю посаду було призначено Ольгу Вікторівну Барабаш – молоду, енергійну,  українську активістку, кандидата історичних наук, керівника Костянтинівської філії КЕГІ, багаторічного організатора МАНівських конференцій у місті, яка виросла в родині педагогів та гарно знає свою справу, що є рідкістю для Донеччини.  Свою проукраїнську позицію вона довела ще задовго до війни, коли виступала разом з патріотами-активістами одним з організаторів читань по В. Гайворонському, О. Тихому, займалася українізацією  Донеччини. Коли звільнили місто, увійшла до складу Народної Ради, на виборах головувала в комісії від ВО «Свобода». Ольга Барабаш залишається поруч з нами і після призначення на посаду, бере участь в усіх проукраїнських заходах, займає в них місце лідера.

За цей час освіта в Костянтинівці почала змінюватися, стала  менш корумпованою,  хоча в управлінні освіти залишаються люди, котрі вибудовували корупційні схеми, були членами Партії Регіонів.  Міське керівництво залишилося при своїх посадах,бо нікого не притягнуто за державну зраду. Після  усвідомлення того,  що впливати на Барабаш немає можливості,  вигадали,  начебто  Ольга Вікторівна особисто бажає закрити Українську загальноосвітню школу №1, в якій має навчатися 1000  дітей, а фактично зараз там навчається близько ста дітей. Найактивніше  роздмухує істерію щодо закриття Української школи директор закладу, котрий торік не набрав ні одного українського класу, школа під його керівництвом не брала участі  в жодному  загальноміському проукраїнському заході, «патріот» – котрий окрім проведення сепаратиського референдуму завжди висловлював свою нейтральну позицію.

У війні освітянської мафії проти Барабаш це «закриття школи» було головним козирем. Втім, Костянтинівська школа № 1 не тільки не закривається, а і набуває статусу Опорної, у зв’язку з чим директора будуть призначати на конкурсних засадах. Здавалося конфлікт вичерпано, та ні, тут підключається «важка артилерія» –   громадські активісти, тобто ви,   шановні пане  Сергію та Маріє Василівно.   Ви  разом з регіоналами і противниками Барабаш стали закидати Міністерство освіти і науки,  Донецьку ВЦА листами-скаргами під різними надуманими приводами. Складається враження, що Ви заради якихось меркантильних інтересів і фантазій перейшли на бік ворогів України, і, не розуміючи того, цькуєте нашого побратима – посестру, яка пройшла з нами всі жахи довоєнних і воєнних літ і не схибила, не зламалася, а й далі йде з нами до кінця в боротьбі з ворогами. Чи може ви не відаєте, що дієте?…

Ми не впевнені, чи розумієте ви, пане Чирин і ви, пані Олійник, що граєте на руку ворогам України, але точно знаємо, що ви виступаєте проти  нас всіх. Ви можете домогтися звільнення Барабаш, призначення зручного для міської зрадливої влади і регіоналів керівника освіти «кадра». Але для багатьох активістів Донеччини це означитиме повернення часів покарання за українську позицію. Знайте це!

Вимагаємо припинити цькування Ольги Барабаш. В разі її звільнення, вся провина і ганьба ляже на вас. І відмитися від цього бруду вам не вдасться.

Голова ГО «Товариство ОлексиТихого» Євген Шаповалов

Директор ЕКЦ «Бахмат» Володимир Березін

Голова ЕГО «МАМА-86» Галина Олійникова

Наталка Зубар – ГО Майдан Моніторинг

Голова ГО “Культурно-освітня фундація Liberi Liberati”
Максим Потапчук

Голова Костянтинівського відділення «Інвалідів Чорнобильців»
Олександр Дерека

Голова громадської ради при КМУО Шостир К.О.

Представник ВО Свобода Ярослав Маланчук, Костянтинівка

Представник костянтинівських краєзнавців Ігор Бредіхін

Костянтинівський Центр переселенців Натпаля Шевченко

Олександр Меланченко – партія Сила Народу

Олександра Папіна – головний спеціаліст ОДА

Лілія Мірошниченко – педагог

Володимир Алтухов – Дон НТУ

Олександр Жилак – воїн АТО

Марина Пухир – газета “Знамя Индустрии”

Федір Шишман – поет, Маріуполь

Ганна Колеснікова – учитель, Олексієво-Дружківка

Ольга Акулова – співачка, поет, музикант

Л. Врублевецька – мистецтвознавець, Київ

Олекса Муравльов – Майдан Моніторинг, Краматорськ

Юлія Кашина – волонтер, Костянтинівка

Сергій Борзенцов – Краматорськ, активіст

Ольга Квітка – активіст, Покровськ

Ігор Зоц – редактор газети “Донеччина”

Ігор Дубровський – Майдан Моніторинг, Харків

Віктор Степурко – композитор, Києв

Володимир Півень – доцент кафедри української мови та літератури, Краматорськ

Вадим Овчаренко – активіст, Слов’янськ

Наталка Поколенко – журналіст, Костянтинівка

Петро Чумаков – журналіст, Костянтинівка

Михайло Самородов – депутат Дружківської міськради

Віктор Баштовий – директор технікуму ДГМА, депутат Дружківської міскради

РЕШТА ПІДПИСАНТІВ – У ЛАЙКАХ ТА КОМЕНТАРЯХ ТУТ, ТА НА БАГАТЬОХ ІНШИХ ПЕРЕПОСТАХ!!!
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1055693521134885&id=100000827418079

13403863_588870701279460_3427754541117380770_o

2 Comments

  1. Ребята, если носить вышиванку это еще не значит что ты патриот. Есть документы на расхищения средств на 1500000 грн. за ремонт крыш других школ. Подано все это в прокуратуру. В школе стандарт не 1000 учеником. С каждым месяцем у Барабаш эта цифра растет. Выборы 11 мая? Ну так это было во всех школах раз. Директор не присутствовал в школе два. И знаете когда приходят к тебе с автоматами то очень тяжело что-то сделать. Знаете что просто происходит. Просто как говорили в 90х отжать здание. Там ведь бассейн. Можно его отремонтировать и… Конечно же это деньги. Кстати есть еще приказы о переводе детей. Т.е. я Королева Барабаш Поваливаю перевести учеников в школу №3 и №6. По закону только родители имеют право решать где будет учится их ребенок. И кстати сама школа еще не получила статуса опорной. Нет таких документов вообще. А вы не знали да? Конкурс? Барабаш и не скрывает что директором будет её подруга Шередека. Вот такой себе конкурс. Здание одно из последних в городе. Плюс почему бы не перевести своих подруг из Гимназии сюда, а те кто уже учится раскидать по всему городу. Просто твориться беззаконие. А то что дует в уха Барабаш такая патриотка имеющая неоформленные торговые участки и возящая машины с продуктами на территорию ДНР. Конечно не лично она возит но в доход семьи всё “честно” идёт. Каждый может про себя рассказать какой он белый и пушистый но много школ против неё и уж явно не от скуки. Такая патриотка что разгоняет украиномовную школу а её дети в русской Гимназии. Почему? Знаете её ответ? Потому что мои дети усваивают лучше материал на русском языке. Читая эту статью можно так же сказать что однажды люди на Майдане люди просто от скуки вышли и предъявили свои претензии президенту. А он же такой хороший был, а тут все взяли и вышли. Хотите правдивую историю то поговорите с родителями детей первой школы и тогда взвешенно всё опишите. За угрозы родителям которые не хотят покидать и переводить своих детей в другие школы я вообще молчу.

  2. Олєг. А чого ж ти в фейсбуці не відповідаєш і не розказуєш такі казки? Бо тебе там знають, і ти боїся, а тут тявкаєш, з-за вугла брешеш…

Comments are closed.