Завдяки історичній пам’яті наша столиця зараз знаходиться в Києві, а не у Москві

“Ви воюєте з пам’ятниками” полюбляють лицемірно казати росіяни.

А вчора вночі, в Полтаві одночасно було розбито 5 пам’ятних дошок героїв #АТО

Росіяни, на відміну від нас, дуже гарно розуміють важливість пам’яті, і тому першочергово борються саме з нею. Бо народ без пам’яті – це населення. І саме тому для росіян така важлива тема пам’яті, пам’ятників та перейменувань вулиць.

І тому, коли в Україні комусь починає не подобатись перейменування проспекту Бандери, або ж Генерала Алмазова, або ж хтось починає з цього іронізувати – це свідчить як про обмеженість людини, яку жодний диплом не закриє. Це також свідчить і про те що людина гарно всмоктує російську пропаганду та починає ретранслювати її.

Людська історична пам’ять, це все стосується і української мови до речі також, це один з факторів завдяки якому наша столиця знаходиться в столиці Київської Русі, а не у Москві.

14233184_1722639044666146_700508683588932902_n

Vitalii Ovcharenko

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Завдяки історичній пам’яті наша столиця зараз знаходиться в Києві, а не у Москві"

  1. Є сім видів воєн ,і ,на жаль,всі вони присутні в Україні

  2. Тишком-нишком нашкодити, щось вкрасти…це по-москальськи, але вони руйнуватимуть, а ми відновлюватимем!Нас не зламати!

Comments are closed.