Презентація книги “За лаштунками “Волині – 43″. Невідома польсько-українська війна”

11 жовтня 2016 р. голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович представить в Харкові свою книгу  “За лаштунками “Волині-43”. Невідома польсько-українська війна”.

 Час: 18.30

Місце: Книгарня Є, Харків, вул. Сумська 3.

Сучасні Західна Україна та Східна Польща — Холмщина, Волинь, Галичина, Закерзоння — території, де під час і після Другої світової війни палахкотіло польсько-українське протистояння. Криваве доміно маловідомої війни між поляками і українцями у 1942–1947 автор розкриває завдяки невідомим раніше документам української та польської підпільних армій, звітам німецької окупаційної влади та радянських партизан.  В основі дослідження — свідчення безпосередніх учасників подій, документи українського та польського підпілля, Армії Крайової та УПА, які були головними дійовими особами трагедії, що тривала не один рік.

 “За лаштунками “Волині-43”. Невідома польсько-українська війна” – це чи не перша спроба науково-популярного викладення історії польсько-українського конфлікту середини минулого століття. Автор пропонує поглянути на події 1943 року на Волині в контексті історії двох народів до, під час та після Другої світової війни.

 Читач отримає можливість сформувати власну думку про події не на основі медійних повідомлень чи політичних спекуляцій, а за допомогою фактів і документів, а також аналізу сучасних політичних та інформаційних кампаній.

 Книга вийшла друком у Клубі книжкового дозвілля “КСД” спільно із Центром досліджень визвольного руху.

kniga_za_lashtunkami_volini-43-_nevidoma_polsko-ukrayinska_viyna

Окрім того, 11 жовтня у Харкові відбудуться такі заходи за участі Володимира В’ятровича:

 Круглий стіл “Досвід і перспективи українсько-польських взаємин: прагматика партнерства чи війна міфів?”

Час: 10.00

Місце: Харків, Трапезна Свято-Дмитрівського храму, вул. Полтавський шлях, 44.

Прес-конференція з учасниками круглого столу.

Час: 12:20

Місце: Харків, Медіацентр Голос Свободи, вул. Чернишевська, 59.

Лекція “За лаштунками “Волині-43″. Історія та політика” .

Час: 14.00

Місце: Харків, Нова фізична аудиторія Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, пл. Свободи, 4.

Український інститут національної пам’яті

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.