У Дружківці досі стоїть пам’ятний знак на честь російського царя

УВАГА! ЗАГАДКА ДЛЯ ВСІХ !!!

Де знаходиться цей “ПОКЛОННИЙ ХРЕСТ” на честь російського царя Миколи Кровавого і його родини? В якому місті, в якій країні, на якій півкулі??? Фото зроблене сьогодні, на Стрітення, 15 лютого 2017 року. Георгієвсько-колорадська стрічка, яка опоясує об’єкт, яскраво показує, що декомунізація цієї території точно не торкалася.

А прочитавши, що написано на плакаті біля об’єку, можна стверджувати, що це або Росії, або тимчасово окупована нею наша українська територія.

А написане там: “Україна дала клятву российскому царю в 1613 году. А теперь (в 1991-м) мы ее нарушили, и проклятье падет на нас” (!). Фото плакату є, так що прочитайте самі.

На свята тут вивішують жовто-чорний прапор дома Романових.

РОЗГАДКА.

Це славетне старожитне козацьке, зараз прифрорнтове, українське місто Дружківка, що на Донеччині. Тут є свій мер, є своя міськрада, є кілька десятків депутатів міськради, є виконком з розголуженгими відділами і службами.

У мене питання: “Що, влада в місті не знає про існування цього пам’ятного знаку? Чи пройшла в місті декомунізація? Хто надавав дозвіл на спорудження цього пам’ятного знаку? Хто опікується утриманням цього об’єкту?”.

Доречі, “поклонниі хрест” ретельно доглянутий, чітко видно, що восени все було пофарбовано коштовними фарбами. Бережно наведені смужки на колорадській стрічці…

А поруч, недалеко від цього об’єкту знаходиться військова частина ЗСУ. Повз нього наших солдатів возять на стрільбища… А потім їх везуть на війну з “колорадами”…

Місцеві краєзнавці не раз піднімали питання про доречність існування такого витвору.

Це принижує нашу українську національну гідність. Писали листи, звернення. Але влада дає тільки недолугі одписки і пам’ятник спокійно стоїть собі на місці.

Губернатор, Управління культури, СБУ – А-у-у-у-у !!!

Євген Шаповалов

5 Comments

  1. Найдите в Википедии город Северодонецк. Откройте раздел “Известные уроженцы” и увидите, кем гордятся жители Северодонецка. На 4-й позиции : Губарев, Павел Юрьевич — активист и общественый деятель самопровозлашенной ДНР. С флагами и куринным гербом.

Comments are closed.