Школу соціальних посередників презентували в Полтаві

Сьогодні Ігор Дубровський, соціолог, доцент Харківського національного університету внутрішніх справ, презентував Школу соціальних посередників в Полтаві. Спочатку в програмі “Акценти” телеканалу “Лтава” він розповів про те, як виникла сама ідея школи, що таке “соціальний посередник”.

А потім провів презентацію Школи соціальних посередників для представників міської влади, громадськості, журналістів, яка завершилась дискусією про шляхи трансформації полтавських конфліктів.

“Головна наша задача — це презентація нової діяльності для України – соціального посередництва. Але проблема полягає в тому, що не всі готові сприйняти цю ідею, ця ідея грунтується на необхідності трансформації конфліктів. А подальша дискусія передбачається, я так думаю, у формі складної розмови про реалії Полтави” – говорить Ігор Дубровський.

Сподіваюсь, що хоча б якась частина учасників дискусії зрозуміла, що можна навчитись управляти конфліктом, об’єднуватись не проти чогось чи когось, а за шукати спільну мету і об’єднуватись заради неї.

Ігор Кіянчук,

ІЦ “Майдан Моніторинг”

Радіоінженер за освітою. Фахово займаюсь енергоефективними системами опалення. Координатор ГО ІЦ "Майдан Моніторинг" в Полтавській області

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки