Школу соціальних посередників презентували в Полтаві

Сьогодні Ігор Дубровський, соціолог, доцент Харківського національного університету внутрішніх справ, презентував Школу соціальних посередників в Полтаві. Спочатку в програмі “Акценти” телеканалу “Лтава” він розповів про те, як виникла сама ідея школи, що таке “соціальний посередник”.

А потім провів презентацію Школи соціальних посередників для представників міської влади, громадськості, журналістів, яка завершилась дискусією про шляхи трансформації полтавських конфліктів.

“Головна наша задача — це презентація нової діяльності для України – соціального посередництва. Але проблема полягає в тому, що не всі готові сприйняти цю ідею, ця ідея грунтується на необхідності трансформації конфліктів. А подальша дискусія передбачається, я так думаю, у формі складної розмови про реалії Полтави” – говорить Ігор Дубровський.

Сподіваюсь, що хоча б якась частина учасників дискусії зрозуміла, що можна навчитись управляти конфліктом, об’єднуватись не проти чогось чи когось, а за шукати спільну мету і об’єднуватись заради неї.

Ігор Кіянчук,

ІЦ “Майдан Моніторинг”

Taras Nosalsky liked this post

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут