УВАГА! В Дружківці хочуть призначити організаторку антиукраїнських мітингів директором опорної школи

У мера Дружківки Валерія Гнатенка є улюблена забавка – біг по граблях. Скільки разів він потерпав від уваги національних ЗМІ до його бурхливої діяльності за часів окупації міста, навіть пробував судитися – міг би засвоїти одну просту істину: спроби призначити одіозних колаборантів на різні посади, нагородити їх медальками будуть сприйматися різко негативно. Також це практично завжди викликає чималий медійний резонанс, який дуже злить Гнатенка. Але на своїх помилках він вчитися не хоче, тому вчергове потрапляє в халепу.

Як каже Roman Sinicyn, знайомтесь. Ірина Прус, депутат Дружківської міськради від партії ̶Н̶о̶в̶о̶р̶о̶с̶с̶и̶я̶. Так місцеві активісти називали партію “Наш край” через засилля ватних персонажів у виборчому списку. Очолила партію директорка гімназії “Інтелект” Валентина Лугова, головний спікер на цьому відео. Вона називає українських військових терористами, які нападають на нашу землю”. Однак цікава не тільки персона Лугової. За кулісами залишилась організатор мітингу, сестра Лугової Ірина Прус (на той момент заступник директора гімназії). За наявними у мене даними, вона займалась збором та координацією учасників антиукраїнського мітингу. Вчора це відео закинули в місцеву групу Дружковка – сама Ірина Прус в коментарях намагалась пошити в дурні учасників дискусії, мовляв її не видно на цьому відео, а значить і не було на мітингу. Однак там же Александра Пахомова виклала фото, де чітко видно Ірину Прус в перших рядах. Також є випуск газети ДНЛ того часу, де є це фото і стаття про мітинг “Женщины против войны”, 3 сторінка, внизу https://goo.gl/HgR1Lo.

Фото є в першому коментарі.

Ще з цікавинок – Ірина Прус за фахом вчитель історії. Її підлеглий, вчитель історії в гімназії Павло Морозов ще в мирні часи засмічував голови дітей антиукраїнською пропагандою. А зараз робить це в Донецьку в так званому “інституті післідипломної освіти ДНР” – тут є відео https://www.youtube.com/watch?v=W8eo0QSgK3Y. Там він створив курс “Основы гражданственности Донбасса”, щоб “діти знали, що вони стоять на історичному фундаменті відродження донецько-криворізької республіки і новоросії”. Також він називає роки незалежності України втраченим часом для російських інтересів часом і констатує, що це закінчилось Майданом. Можна уявити, яку історію України він викладав у гімназії під опікою старшої колеги, історика Ірини Прус. В коментарях до посту випускники гімназії згадали і інших антиукраїнських вчителів історії, також є інші фото. Найсмішніше, що Прус намагалась повернути Морозова по програмі СБУ “На тебе чекають вдома”, бо це, мовляв, один з найкращих вчителів в гімназії. Однак Морозов надто швидко піднімався кар’єрними ліфтами фейкової республіки.

Чи варто казати, що в гімназії за активної участі тандему Лугова-Прус пройшов незаконний референдум, на якому намалювали >90% підтримки ідей російського фашизму?

Це була приказка. А от в чому казка. В Дружківці 17-ту школа буде опорною, на її модернізацію виділяють великі гроші, туди збиратимуть кращих вчителів і все таке. І от, Валерій Гнатенко вирішив поставити директором школи свою людину, Ірину Прус. Завтра її назвуть переможцем на так званому “конкурсі”. Всі члени комісії проголосують так, як їм скажуть у виконкомі і виберуть одіозну кандидатку директором опорної школи. Тепер вона визначатиме курс розвитку школи. Нескладно здогадатись, яким він буде. В гімназії активно перешкоджали спілкуванню дітей з військовими під час заходів, які організовував Анатолій Водолазський, також там є обов’язковий курс “Православне виховання” від УПЦ МП. Можна чекати таких же педагогічних інновацій в опорній школі, якщо її очолить сестра Лугової.

На моє глибоке переконання, таких людей в принципі не можна підпускати до дітей. Тому прошу поширити це відео, щоб не допустити призначення організаторки антиукраїнського мітингу директором школи в Дружківці. Ми не забули і не пробачили, що ви творили в 2014-му.

На голову ДонОДА Павло Жебрівський особливої надії нема, бо проукраїнська позиція губернатора не заважала Гнатенку призначати своїх друзів-колаборантів на різні високі посади і нагороджувати їх відзнаками.
Але найбільша цікавинка і іронія долі полягає в тому, що на початку навчального року в Дружківку очікується візит Петро Порошенко, який відкриє оновлену опорну школу. Так от, на правах господаря хліб-сіль Президентові вручатиме організаторка антиукраїнських мітингів в Дружківці, якщо призначення одіозної кандидатки таки відбудеться. Ось до чого приводить відсутність покарання для активних колаборантів.

Автор: Павло Островський.

Громадський діяч.

Дружківка – Київ.

About Віталій Овчаренко 449 Articles
Журналіст, громадський діяч, Донеччанин, ветеран російсько-української війни.