«Кіборги» б’ють рекорди касових зборів вітчизняної кіно-індустрії

«Якщо ми тут, значить сьогодні:
розплачуватись за минуле, захищати теперішнє
і нести відповідальність за майбутнє»

х/ф «Кіборги»

Україна, 2014 рік – АТО. Донецький аеропорт стає стратегічним об’єктом на тлі збройного протистояння в межах української держави. Історія справжніх героїв своєї країни. Про них почнуть складати пісні, писати книги та, навіть, розповідати легенди.

6 грудня 2017 року в українських кінотеатрах стартував прокат фільму «Кіборги» режисера Ахтема Сентаблаєва, відомого за стрічками «Темні води»(2011), «Одного разу в Новий рік» (2011), «Хайтарма» (2012).

«Кіборги» – історія про тих, кого не можна назвати звичайною людиною, про тих, чия смерть назавжди залишиться в стінах зруйнованого Донецького аеропорту. В сюжет фільму покладено реальні події військового конфлікту на Донбасі. Це не просто стрічка, це відбиток частини української історії в кіно-індустрії. «Фільм шокує з перших кадрів, з перших діалогів, які є в ньому найціннішими. І це не просто діалоги з інтелектуального трилера. Ці діалоги – наче голоси кількох «Україн», які представляють герої фільму: «свідомого» заходу, «робітничого» сходу, інтелігентської столиці, космополітичного офіцерства, ідеалістичного покоління «Y» – Дмитро Рибаков.

За перший тиждень фільм «Кіборги» зібрав 8 186 701 грн, чим побив рекорд серед касових зборів на арені вітчизняного кіно. За цей короткий термін його переглянуло 106 350 українців і до на сьогоднішній день цифри продовжують зростати. Кожні 5 гривень з придбаного квитка будуть перераховані сім’ям загиблих українських воїнів у боях за Донецький аеропорт. Дякуємо всім тим, хто доклав не аби-яких зусиль для створення якісного кіно-проекту.

Автор:
Студент ХДАК
Спеціалізація: «соціальна та
культурна журналістика»
1-й курс
Артем Листопад

* * *

Ця публікація була підготовлена і розміщена в рамках договору про співпрацю між ХДАК та ІцММ.

2 Comments

Comments are closed.