Українська Миротворча Школа оголошує П’ятий конкурсний набір до Школи Соціальних Посередників

ОНОВЛЕННЯ. Запис закінчено. Конкурс 6 людей на місце. 

“Українська Миротворча Школа” оголошує п’ятий конкурсний набір до Школи соціальних посередників 2019-2020 років, перша сесія якої відбудеться 16 – 20 вересня 2019 року у Харкові. Школа соціальних посередників вже п’ятий рік готує фахівців з управління конфліктами. Читайте детально про Школу тут.

Ми визначаємо соціального посередника як експерта з підготовки та організації інклюзивних багатосторонніх суспільних діалогів в громадах, на територіях яких є актуальні чи потенційні насильницькі конфлікти.  Наші випускники брали участь у створенні ресурсних центрів, проектів, перемовин між місцевою владою та громадою. Ми передаємо нашим випускникам унікальні методики, які вивчили або розробили самі. 

Трансформаційні процеси, що відбуваються в Україні, мають високий конфліктний потенціал. Влада і суспільство потребують надійних та ефективних механізмів управління конфліктами та їхньої позитивної трансформації, що є головним завданням соціальних посередників.

Базовими навичками соціальних посередників є:

  • аналіз конфліктів,
  • формування ефективних механізмів управління конфліктами,
  • підготовка та організація переговорних процесів за участі різних сторін конфлікту.

Програмою Школи передбачено три 5-ти денні сесії та практична миротворча польова робота. Перша сесія Школи передбачає інтенсивне 5-ти денне навчання протягом 8 годин щодня. Слухачі оволодіють сучасними технологіями організації переговорного процесу.

Повний курс навчання складе 150 навчальних годин включно з міжсесійними практичними завданнями. Отримані знання та навички нададуть вам можливість увійти в команду фахівців з управління конфліктами та, спільно з представниками різноманітних державних та громадських ініціатив, рухів, організацій, взяти участь у створенні принципово нового професійного середовища.

Як виникла ідея Школи соціальних посередників

Календар навчального процесу П’ятого року Школи Соціальних Посередників.

  1. Перша сесія: Конфліктологічна компетентність. 16 – 20 вересня 2019 року
  2. Друга сесія:  Управління конфліктами через консультативно-переговорні практики. 2 – 6 грудня 2019 року
  3. Третя сесія: Організація спільного ухвалення рішень. 10 – 14 лютого 2020 року

Тренерами і експертами Школи є спеціалісти з України, Польщі, Ізраїлю, Німеччини. До конкурсу запрошуються громадяни України,  Які зголошуються пройти повний курс навчання протягом всього терміну (у разі перерваного навчання – кошти за проїзд не компенсуються, сертифікат не видається, до подальшої практичної діяльності УМШ не залучаються). Представники об’єднань громадян (громадських, релігійних, творчих, професійних, політичних), органів місцевої влади та центральної влади в визначених регіонах, діяльність яких здійснюється у межах «конфліктних зон» різного походження в Луганській, Донецькій, Харківській, Херсонській, Запорізькій областях, та які готові брати участь в трансформації конфліктів в Донецькій та Луганській областях.

Мова навчання – українська, російська.

Організатори забезпечують проїзд, проживання та харчування учасників, надають їм необхідні навчально-методичні матеріали.

Конкурсну анкету можна заповнити за посиланням: http://bit.ly/2YgpHCF

Конкурс на участь в нашій школі зазвичай більше 5 осіб на одне місце, тому, якщо ви дійсно хочете взяти участь в навчанні, поставтеся до відповідей дуже ретельно.

Анкети приймаються до 20 серпня 2019 року включно. Конкурсна комісія працює 21-22 серпня 2019 року. В ці дні члени комісії можуть зв’язатися з вами скайпом чи за допомоги іншого засобу відеоконференційного зв’язку. Рішення комісії буде повідомлено 23 серпня 2019 року.

За додатковою інформацією звертатися:

Ігор Дубровський
+38 050 6194397
dubrig@ukr.net

Як проходила Школа соціальних посередників в перший рік – відеозвіти.

Що нового винайдено в другому році – Що буде після повернення? Школа Соціальних Посередників моделює процес реінтеграції

Що нового було винайдено в третьому році – Дорослі ігри в (не)безпеку  та  “Мы вернемся в Донбасс”

Четвертий випуск Школи Соціальних Посередників. Нові знання та навички.  А це – короткі анонси деяких лекцій і тренерів

Цього року наших слухачів чекає розширена програма!

Четвертий випуск Школи Соціальних Посередників. Харків. Лютий 2019 року

Публікація підготована в рамках проекту «Розширення можливостей громадянського суспільства для ненасильницької трансформації конфліктів з державними суб’єктами – Проектна лінія: “Платформа для успішного ненасильницького активізму”», що підтриманий K. Wustrow – Centre for Training and Networking in Nonviolent Action у рамках Громадської служби миру, що фінансується Федеральним міністерством з економічної співпраці та розвитку Федеративної республіки Німеччина.”

Місія Української Миротворчої Школи™ – Запобігання та трансформація насильницьких конфліктів в Україні. Мета миротворчої освіти – Просування ідей миру і ненасильницької трансформації конфліктів через навчання, підтримку формування і розвитку місцевих громад. Громадська миротворчість: комплекс заходів, спрямованих на запобігання і трансформацію насильницьких конфліктів інститутами громадянського суспільства.

Більше про Українську Миротворчу Школу™ ви можете дізнатися тут  

About Nataliya Zubar 2346 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair