Анонс. Тренінг з конфліктно-чутливої комунікації у Сєвєродонецьку 25-26 жовтня 2019

Зголошуйтесь на тренінг з конфліктно-чутливої комунікації!

25-26 жовтня у Сєвєродонецьку відбудеться другий з серії інтенсивів для студентських активістів по управлінню конфліктів.

В результаті тренінгу учасники зможуть поглибити знання про конфлікт та навчитись знаходити конструктивні способи вирішення проблемних ситуацій, сформувавши навички аналізу, ефективного спілкування та управління конфліктом.

Тренери:
– Игорь Дубровський. Соціолог- конфліктолог (Phd). Автор Школи Соціальних Посередників UPBS.
– Владимир Витальевич Ланько. Практичний психолог, кризовий психолог, психотерапевт за методом Символдрама, член Української спілки психотерапевтів.

Інтенсив організували ГО “Театр для діалогу” у співпраці із Інформаційним центром “Майдан Моніторинг” .

Запрошуємо до реєстрації студентів, які навчаються у ЗВО Луганської області, будь-яких спеціальностей та року навчання!

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/dV8n9WegWsF4h6Kf6 до 16 жовтня включно.

Поспішай, адже кількість місць обмежена.

Відібрані учасники отримають лист підтвердження з інформацією про місце проведення та програмою. Для іногородніх учасників та учасниць передбачена компенсація проїзду та поселення.

З усіх питань щодо заходу звертайтеся до Валерія Цоцура за тел. 0955563345

Захід проводиться в рамках проекту «Зміцнення потенціалу громадянського суспільства задля ненасильницької трансформації конфліктів в місцевих громадах» підтриманий KurveWustrow – Centre for Training and Networking in Nonviolent Action у рамках Громадської служби миру, що фінансується Федеральним міністерством з економічної співпраці та розвитку Федеративної республіки Німеччина. — in Сєвєродонецьк.