Антоненко (RiffMaster) закликав долучитися до флешмобу проти російської агресії

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Він запропонував кожному користувачеві цієї соціальної мережі додавати хештеги #УкраїнціЧинитимутьОпір та #UkrainiansWillResist до своїх постів.

Антоненко закликав розпочати флешмоб сьогодні, 4 грудня.

Отже, коли набереться певна кількість хештегів, вони увійдуть до переліку найактуальніших в Україні (а потім – у світі). Через це планується привернути увагу всього світу до російської агресії, а також до неприйняття російських ультиматумів українською владою.

“Ніхто не змусить українців прийняти ультиматум Кремля. “Миру” на умовах Росії все одно не буде – навіть якщо Захід домовиться з Путіним, а влада Зеленського капітулює – #УкраїнціЧинитимутьОпір російським окупантам! Путін, ласкаво просимо в пекло!”, – наголосив Антоненко.

Андрій Антоненко запамʼятався створенням відомої музичної композиції “Тихо прийшов, тихо пішов”, яка стала неофіційним гімном української розвідки та спеціальних сил.

Як допомогти нам?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/