Школа інформаційної безпеки для людей з інвалідністю. Акцент на громадські організації

Перемикач мов

Тренерська команда ІЦ “Майдан Моніторинг” продовжує співпрацю з ВМГО «Паросток» у навчанні людей з інвалідністю основам інформаційної безпеки. Новий проєкт “«Зміцнення НУО, які допомагають вразливим верствам населення»”  спрямований на громадські організації, як надають послуги людям з інвалідністю і покликаний допомогти налагодити безпечну взаємодію з інформацією.  Відкрито реєстрацію на основний захід проєкту – “Школу інформаційної безпеки”

Запрошуємо представників і представниць НГО осіб з інвалідністю долучитися до інклюзивного навчання у «Школі інформаційної безпеки» (далі – Школа), яке буде тривати з вересня 2023 року по квітень 2024 року та включає в себе:

  1. Установчу зустріч учасників/иць 5 вересня 2023 року з 11 до 12 години за київським часом.
  2. Проходження на освітній онлайн-платформі «Зрозуміло!» онлайн-курсу «Інформаційна безпека у період кризи» з перекладом на українську жестову мову та отримання сертифікату.
  3. Онлайн-практикуми (з сурдоперекладом) з інформаційної безпеки під час війни з упором на формування практичних навичок. Учасники/ці отримають зворотний зв’язок від тренерок, менторську та консультаційну підтримку, матеріали для засвоєння та практичного застосування знань (робочий зошит, інформаційний довідник).
  4. Індивідуальну менторську підтримку для особистісного розвитку учасників/иць.
  5. Обов’язкову розробку учасниками/цями Школи протоколів інформаційної безпеки для власних громадських організацій/установ.

Дати та час проведення онлайн-практикумів:

  • 1-й онлайн-практикум – 3-5 жовтня з 16 до 19 години за київським часом.
  • 2-й онлайн-практикум – 7-9 листопада з 16 до 19 години за київським часом.
  • 3-й онлайн-практикум – 12-14 грудня з 16 до 19 години за київським часом.

Наші тренерки:

  • Наталія Зубар, Голова правління Інформаційного центру «Майдан Моніторинг»,фахівчиня з інформаційних технологій та соціальних мереж, провідниця тренінгів з інформаційної безпеки в Україні.
  • Оксана Яцюк, громадська активістка з Вінниці. Тренерка ІЦ «Майдан Моніторинг» з інформаційної безпеки. Голова Ради ГО «Подільський центр соціальних технологій».

Участь у Школі безкоштовна та буде відбуватися на основі конкурсного відбору. Навчання відбуватиметься онлайн з використанням сервісу ZOOM з перекладом на українську жестову мову.

Зареєструватися можна за посиланням: https://forms.gle/dErU2T5rhG6xnCVP8

Дедлайн реєстрації: до 02 вересня 2023 року до 23:59 за київським часом.

За довідками звертайтесь: parostok2015@gmail.com

“Проєкт “Зміцнення НУО, які допомагають вразливим верствам населення” здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.”

 

About Оксана Яцюк 25 Articles
Тренерка з інформаційної безпеки ІЦ "Майдан Моніторинг", дослідниця в "Совку довбаному", авторка навчальних курсів та методичних посібників

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


7 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.