Керівництво УМВС України в Полтавській області надало дозвіл почергово відправляти службу в капличці Святого архистратига Михаїла, котра знаходиться на балансі УМВС, священникам Греко-Католицької Церкви та Української Православної Церкви Київського Патріархату. Таке рішення прийнято на підставі консультацій з духовенством та громадськістю і має забезпечити єдність українців навколо спільних цінностей не залежно від їх віросповідання. За словами начальника відділу зв’язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області полковника Юрія Сулаєва, УМВС готове співпрацювати в цьому напрямку й з іншими християнськими конфесіями.
Раніше в капличці Святого архистратига Михаїла несистемно відбувались служби тільки священників Української Православної Церкви (Московського Патріархату).
![Каплиця Святого архистратига Михаїла у Полтаві](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2015/03/капличка.jpg)
Ігор Кіянчук