В 2012 році наша організація, яка до 23 листопада 2012 року називалася Громадський Інформаційно методичний центр «Всесвіт», а з тих пір ГО Інформаційний центр «Майдан Моніторинг», здійснювала такі проекти.

  1. Підтримка сайту «Майдан», українська та англійська версія,  підтримка сторінок «Майдану» в соціальних мережах facebook, twitter, youtube, Google+.
  2. Підтримка дискусійних форумів «Майдану» по темах “політика і громадянська активність в Україні та за кордоном”, “українська мова”, “наша історія”, “культура”, “освіта і наука”, “філософія, релігія, духовність”, “Крим”.
  3. Моніторинг стану дотримання інформаційних прав в Україні та за кордоном. Підтримка порталу «Право Знати», підтримка сторінки «Право знати» в соціальній мережі facebook.
  4. Моніторинг стану діалогу між владою і суспільством. Підтримка сайту «Влада і соціум»
  5. «Майдан Моніторинг: Вибори 2012» – моніторинг дотримання виборчого законодавства на парламентських виборах в Україні 2012.
  6. «Майдан Моніторинг:  Разом захистимо наші конституційні права» – моніторинг і активне утвердження фундаментальних громадянських прав в Україні, з особливою увагою щодо права на мирні зібрання та свободи безпосереднього вираження поглядів.

Звіт про виконання кошторису за 2012 рік до вашої уваги. Суми – в гривнях.

budget2012ua

 

Розрахунок вартості роботи волонтерів зроблено тільки для людей, які працюють в проектах на постійній основі не менше 1 години на добу з розрахунку 80 гривень за годину.

Розрахунок використання техніки волонтерів зроблено з урахуванням її використання протягом терміну їх зайнятості в проекті.

Оплата за зв’язок включає оплату виділеного серверу, доменних імен, сертифікату безпеки; витрат людей, які працюють в проектах на постійній основі на мобільний і стаціонарний зв’язок та інтернет протягом терміну їх зайнятості в проекті.

Подорожі здійснювалися за ініціативою запрошуючої сторони для презентації проекту в Брюселі, Вінницькій області та Тернополі.

Друковані матеріали  (флайери, DVD диски) виготовлялися для реклами проектів Майдану в реалі.

Джерела фінансування

budgettotal2012ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


4 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.