В 2013 році наша організація, здійснювала такі проекти.

  1. Підтримка сайту «Майдан», українська та англійська версія,  підтримка сторінок «Майдану» в соціальних мережах facebook, twitter, youtube, Google+.
  2. Підтримка дискусійних форумів «Майдану» по темах “політика і громадянська активність в Україні та за кордоном”, “українська мова”, “наша історія”, “культура”, “освіта і наука”, “філософія, релігія, духовність”, “Крим”.
  3. Підтримка Майдан-Твітер – в змішаній мовній версії та англомовній. В грудні 2013 це стало нашим основним акцентом діяльності. Над наповненням твіттер стрічки працювало 16 людей цілодобово. В результаті ми збільшили кількість підписників тільки за грудень з 3000 до 10000.
  4. «Майдан Моніторинг:  Разом захистимо наші конституційні права» – моніторинг і активне утвердження фундаментальних громадянських прав в Україні, з особливою увагою щодо права на мирні зібрання та свободи безпосереднього вираження поглядів.
  5. Майдан Reload – відкриті дискусії з гострих питань в іноваційному форматі, який включає живе спілкування, відеоконференції і соціальні мережі одночасно.
  6. Євромайдан Харків – методичне і інформаційне забезпечення відкритих дискусій в рамках довготривалої культурно-просвітницької акції “Тарас єднає нас”, яка відбувалася біля пам’ятника Шевченку в Харкові з 30 листопада 2013 року по 9 березня 2014 року. Моніторинг дотримання права на мирні зібрання та свободу вираження під час акцій в рамках Євромайдан Харків.

Звіт про виконання кошторису за 2013 рік до вашої уваги. Суми – в гривнях.

budget1

Розрахунок вартості роботи волонтерів зроблено тільки для людей, які працюють в проектах на постійній основі не менше 1 години на добу з розрахунку 80 гривень за годину.

Розрахунок використання техніки волонтерів зроблено з урахуванням її використання протягом терміну їх зайнятості в проекті.

Оплата за зв’язок включає оплату виділеного серверу, доменних імен, сертифікату безпеки; витрат людей, які працюють в проектах на постійній основі на мобільний і стаціонарний зв’язок та інтернет протягом терміну їх зайнятості в проекті.

Друковані матеріали  (флайери, DVD диски) виготовлялися для реклами проектів Майдану в реалі.

Джерела фінансування

budget2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


thirteen + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.