Перемикач мов

29-30 листопада 2019 року Харкові вдруге пройшов Міжнародний безпековий форум, організаторами якого виступили Фонд Конрада Аденауера та Інформаційний центр “Майдан Моніторинг”.

Форум зібрав спікерів з України, Молдови, Грузії, Білорусі, Німеччини, Чехії та США, а також більше сотні учасників з міст Харків, Київ, Ужгород, Запоріжжя, Тбілісі, Кишинів, Прага, Варшава, Сєвєродонецьк, Маріуполь, Суми, Хемніц та вимушені переселенці з Донецьку та Сімферополя.

Шановані спікери – аналітики, науковці, політики, громадські діячі – розповіли про різні аспекти гібридних загроз, актуальних як для України, так і для всього (східно-) європейського регіону.

Велика увага приділялась висвітленню ролі історії та цінностей у гібридних війнах, а також зростанню популістських настроїв серед населення. Важливими темами Форуму стали окуповані території Криму і Донбасу та розвиток українського прикордоння в умовах воєнного конфлікту. Програма Форуму тут

За результатами Форуму підготовано електронне видання Боротьба за людей в умовах гібридної війни: матеріали другого Харківського міжнародного безпекового форуму

Звичайно, на цьому історія безпекових форумів на Сході України не закінчується.

Чекайте на подію наступного року!

Повний запис Форуму

День 1

День 2