В категорії відео

А. “Нескучне. Мальовничий куток України”.  – ПЕРЕМОЖЕЦЬ!!!!

Прислав Ігор Авілов, Велика Новосілка

B. “Кам’яна історія Донбасу.”

Прислала Лілія Андрусик, Костянтинівка

C. “Звідки ти?”

Прислав  Олексій Заярний, Алчевськ, зараз мешкає в Дніпропетровську

http://www.youtube.com/watch?v=VKM8dsRyoVk
(свій вірш читає Сергій Жадан)

В категорії – фото

A. Мілан Зайцев
Костянтинівка, зараз мешкає в Києві

Війна, яка почалася у Донбасі, змінила життя українського народу. Раніше багато людей не надто переймалися проблемами інших. Але світогляд змінюється коли люди втрачають свою звичну діяльність, роботу, домівки та, особливо, близьких… Коли з’являється усвідомлена загроза життю як друзів, бойових побратимів, просто незнайомих українців так і в цілому, держави. У цій війні Донбас став полем битви не тільки за территорію та ресурси, але й за розум людей. Єдність та хоробрість поєдналися з небувалою людяністю, бажанням допомогти тим, кого не знаєш, просто тому що відчуваєш себе людиною та намагаєшся бути корисним іншим. З активізацією бойових дій на схід України потягнулися патріоти як у складі військових формувань так і благодійних, волонтерських організацій не тільки з усіх куточків нашої держави, але і величезної кількості країн світу.
Ми, представники однієї з волонтерських ініціатив, самі були вимушені покинути окуповані рідні землі Донбасу, знайшли можливості допомагати переселенцям, жителям прифронтових сіл і міст та, звичайно, військовим, які боронять тимчасово посунуті кордони України. Розсікаючи простори уздовж фронту та близькі до нього райони, ми відкриваємо загально- і маловідомі чарівні місця в Донбасі, яких тут виявилася несподівано велика кількість. В східному регіоні країни дійсно є куди навідатися та куди хочеться вертатися ще. Отже, представляємо трошки фото з наших поїздок.

 

B. Колодяжний Дмитро, Черкаси – ПЕРЕМОЖЕЦЬ!!!!

Довго жив у Луганську і хотів за допомогою фото передати красу наших степів. Але планам не судилося збутися через війну. Кілька кадрів що встиг зробити висилаю вам на суд. Може вони допоможуть комусь поглянути по іншому на Донбас.

 

C. Сергій Офіцер
Донецьк, зараз мешкає в Києві

Категорія – Есе

A. Євген Фіалко, Дружківка – СПЕЦІАЛЬНИЙ ПРИЗ!

Закінчив Донецький національний університет (1975 р.), працював в школі. В журналістиці з 1994 року. На цей час видаю газету “Наша Дружківка” (з 2005 р.).

Конкурсна робота – Евгений Фиалко. Нужен ли нам каменный лес?

B. Анастасія Рожкова, Луганськ, зараз мешкає в Києві

Художниця, громадська активістка. Через активну громадську діяльність та участь у єврореволюції не можу повернутися додому на окуповану територію. Дуже люблю своє місто та вірю в його світле українське майбутнє.

Конкурсна робота – Анастасия Рожкова. Луганск.

C. Олена Логвіненко, Луганськ, зараз мешкає у Львові – ПЕРЕМОЖЕЦЬ!!!!

Меня зовут Елена. Мне 39 лет. По образованию учитель физической культуры. В жизни поменяла несколько профессий, чему сейчас бесконечно рада. Когда происходила революция в Украине, проживала в Луганске, имела, как и немалое количество жителей Донбасса проукраинскую позицию. В июне 2014 переехала жить в Херсон. Сейчас уже почти два месяца живу во Львове. Хочу здесь остаться жить навсегда.
По совместительству украинский блогер. Иногда пишу для души или под порывом.

Конкурсна робота – Логвіненко Олена для конкурсу LOVEDonbas