Перемикач мов

Всі лекції з 2014 року можна подивитися на нашому каналі

Ми волонтери від науки

Волонтери бувають різні. Хтось опікується армією, хтось дітьми. Ми вирішили створювати місток між наукою та суспільством. Харків безумовно є науковим центром України, то кому, як не харків’янам розповідати громадянам, що відбувається в нашій науці? Наш майданчик надає слово фахівцям з різних наукових галузей і дозволяє вам зазирнути за лаштунки лабораторій. Так, у нас є і популярні лекції, в яких науковці розповідають про цікаві і важливі речі, про сучасний погляд на проблеми і про те, як влаштований Всесвіт. Але ми готуємо для вас багато цікавинок з перших рук, знайомимо вас з дослідженнями астрономів, фізиків, біологів, розповідаємо про те, що відбувається тут і зараз, який внесок українські вчені роблять у велику будівлю всесвітньої науки. І ще, ми гарантуємо, що псевдонауковцям вхід до нас суворо заборонено! У нас ви не почуєте про прибульців, Нібіру, користь гомеопатії чи шкоду ГМО! Вся інформація перевірена і наукова!

Що ми робимо

Кожний тиждень на вас чекає презентація від фахівця, де він простими словами пояснює складну науку так, що її легко та цікаво сприймати. Після презентації – гарячий чай, смаколики та обговорення, під час якого Ви можете задати БУДЬ-ЯКЕ ПИТАННЯ по темі лекції.

Таким чином, ми створюємо платформу, де харків’яни взаємодіють із вченими, і кожен отримує від цього користь.

Крім того

Ми проводимо інші заходи, які тим чи іншим чином пов’язані із наукою. Це може бути спостереження місячного затемнення у телескоп, велопрогулянка на археологічні розкопки скіфського кургану чи виїзна лекція для пластунів.

Ви можете допомогти

Ми прагнемо бути кращими та розвиваємось. Для цього нам потрібна Ваша допомога. Ви можете підтримати нас фінансово. Ці гроші потрібні для створення рекламної продукції, друку об’яв та флаєрів а також для запрошення лекторів з інших міст України.

Також Ви завжди можете допомогти із поширенням наших афіш, анонсів та лекцій у соцмережах.

Нове покоління лекторів