Якщо ви хочете запобігти фальсифікації виборів при підрахунку голосів 28 жовтня – приєднуйтеся до нас.

Сама форма – нижче на сторінці!!!!

Це стосується всіх громадян України, де б Ви не знаходилися в день виборів. як на території України, так і в закордонному окрузі, або інших виборчих дільницях.

Ми, ініціатори проекту, не висуваємось до Верховної Ради України, не пов’язані  прямо чи опосередковано, явно чи таємно, з будь-якою політичною силою чи то політиками. Ми поважаємо Ваші політичні погляди, якими б вони не були і хочемо захистити вибір кожного!

Наша ініціатива спрямована на захист наших спільних прав і свобод, дотримання законів, вона є  позапартійною, неполітичною.

Що Вам треба буде робити?

1

Якщо Ви член виборчої комісії, кандидат, представник кандидата, спостерігач, то після отримання протоколу з мокрою печаткою, Вам треба його або сфотографувати, або відсканувати, та надіслати цей файл нам електронною поштою.

2

Якщо ж Ви не член виборчої комісії або інша офіційна особа, то в ніч після виборів 28 жовтня Вам треба підійти до вашої виборчої дільниці, та сфотографувати вивішені для загального ознайомлення  протоколи підрахунку голосів. Або зафіксувати їх відсутність чи недоступність. Та надіслати цей файл нам електронною поштою.

Фотографування протоколу, вивішеного для загального ознайомлення, не потребує ніяких спеціальних дозволів.

Ми обробимо ці дані, завантажимо фото на карту і внесемо в таблиці. Таким чином, кожен з Вас зможе не тільки перевірити результати на своїй дільниці, але й ми разом зберемо незалежні дані про підрахунок голосів. І чим нас буде більше, тим надійніше будуть наші результати.

Тому що зробити вибір мало, треба переконатися, що його враховано! 

Ваші

ВГО “Альянс Майдан” (Україна) та ГО “Наша земля” (Київ)

Харківська Правозахисна Група та Громадський інформаційно-методичний центр “Всесвіт” (Харків)

Адаптаційний Чоловічий Центр та ТМО “Нівроку” (Тернопіль)

ЗА ВІЛЬНУ ЛЮДИНУ У ВІЛЬНІЙ КРАЇНІ!


Цю ініціативу офіційно підтримав і Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини


Подивіться на результати нашого моніторингу дотримання закону про вибори – одна карта варта тисячі слів… https://maidan.org.ua/vybory2012/

Готові? Тоді заповніть форму нижче.

Увага! Ваші дані НЕ будуть оприлюнюватися ніде і не за яких обставин. Детальні інструкції що, як і коли робити ми пришлемо вам згодом.

(ТУТ БУЛА ФОРМА)

Увага! Всі персональні дані, які Ви сповістите при реєстрації, не будуть оброблятись (згідно Закону України “Про захист персональних даних”) без Вашої згоди. Також вони не будуть передаватись (згідно до Закону) третім особам без Вашої згоди. Ці дані необхідні для координації нашої спільної діяльності в день голосування та на період встановлення результатів виборів. Після офіційного оголошення ЦВК результатів виборів всі дані будуть знищені, якщо Ви особисто не заявите про Ваше бажання співпрацювати в інших проектах, присвячених захисту конституційних прав та свобод громадян України.