Майдан змінив двигун. Увага новинарям!

До 20-річчя Незалежності України ми зробили собі і вам подарунок – нарешті змінили двигун Майдану.

Тепер ми зможемо надавати вам по-справжньому мультімедійні матеріали – якісні фоторепортажі-галереї, колекції відео, багато ілюстровані тексти. З’являться тематичні серії статей. Під кожним матеріалом тепер будуть підказки подібних публікацій, які може бути цікаво почитати.

Ви зможете голосувати за матеріали (зірочки внизу), а також коментувати їх просто на сторінці без реєстрації (однак коментарі підуть в модераційну чергу). Можете спробувати коментування просто тут. Скажіть нам, що вам не подобається або подобається.

Ми також часто вмикатимемо опитування, наприклад:

[poll id=”1″]

Суттєво поліпшиться пошук. Всі старі матеріали будуть доступні за старими адресами.

Увага новинарям! Ви всі маєте отримати доступ до нової системи. Якщо з якихось причин ви не отримаєте емейл з доступом до нового сайту – пишіть на admin@maidan.org.ua

About Nataliya Zubar 2346 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

8 Comments

 1. Вітаю з переходом до нових технологій! :)
  А детальніше про новий engine можете розповісти?
  Я так розумію, що він, як і старий, також на базі Open Source? Якого конкретно, можете сказати?
  І які технічні вимоги ставилися до нової іпостасі сайту “Майдан”?

  • Олеже, взагалі то внизу сторінки написано який engine. Звісно open source – wordpress. Це нам дозволить розширювати функціональність в ногу з часом.

   Технічні вимоги були прості – максимальна підтримка мультімедіа + щоб зберегти всі старі можливості.

   • Зрозуміло, Наталю, дякую. Провтикав нижній колонтитул, соррі :)

    Ну, тепер ще для підтримки механізмів масовості FrontLine SMS API прикрутити до новинної стрічки, створити якийсь стандартний FronLineSMS’івський шаблон для подачі новин і дати можливість бажаючим його закачати і буде всім дзен :)

 2. wordpress – ну що ж, непоганий вибір, кажу як веб-програміст.
  Вітаю))

 3. Багато скарг від активістів Полтавщини на те, що практично стало неможливо подати новину до “Майдану”. Коли були “Народні новини”, то хоч туди попадало щось. А зараз все захопив в свої руки модератор Тарас Токар. Щоб потрапити в “Майдан” треба співати оди його батькові.А там не все так чисто, як описується на “Майдані”. КРУ, до речі, в Полтавській області кваліфіковане. Саме тому на Полтавщині діє монополіст новин “Майдану” Токар Тарас. Подивіться, скільки матеріалів про його батька. В нас вже діє центр “Солідарність проти корупції”, активістів якого прокуратура звинувачувала в шпигунстві та торгівлі людьми, але ми довели свою правоту і стягли з держави півмільйона гривень за завдану моральну шкоду, хоча сам Медведько приїжджав по нашій справі і тиснув на суд. Ми, троє активістів, навіть, по 5 місяців перебували в СІЗО. Один матеріал лише пройшов до “Майдану”, всі інші Тарас Токар блокував, розміщуючи матеріали на головній сторінці про свого тата. Нехай суд скаже своє слово. В нас він не Печерський. Саме тому, вважаю, що потрібен доступ простих дописуваів до “Майдану”. А Токарю Тарасу доручити модерувати іншу область. Так було б справедливо. Бо тут ростуть ноги корупції. Заплатив Токарю – і піде матеріал. Ні – не пройде.

 4. Зробіть Волошина “новинарем”, щоб він не писав цей брєд у коментарях. Хай пише свої “новини” на сайт “Майдан”. Думаю, що це вплине на рейтинг сайту “Майдан” на Полтавщині…

 5. Коли невинних людей саджають до тюрем, наприклад, як трьох активістів “Солідарності” на 5 місяців, як трьох керівників кредитної спілки “Лубно” на 25 місяців, які прийшли на посади, коли кошти КС вже були вкрадені, – це дійсно “брєд”. Оце треба висвітлювати і за невинних людей треба боротися. скільки матеріалів про ці два випадки помістив “Майдан”? Про кс “Лубно” – жодного! А невинні люди “сидять” вже третій рік. Прокуратура “заплуталась”, але закривати справу ні суд, ні прокуратура – не хочуть, засудити – не можуть. Профспілка “Солідарність” надала невинним безкоштовно кваліфікованого адвоката Голуба М.І. Це не “брєд”! Ми боремося за невинних у скоєнні злочинів.

 6. То є превелике диво, коли людина, схильна до корупції , проти неї ж бореться. Здається, підтримка пана Волошина зашкодить репутації невинних людей. Адвокат такий же “чесний”, як і керіник “Солідарності”? Радив би пошукати захисту деінде.

Comments are closed.