Міліція заарештувала вболівальника “Динамо”. За “Спасибо”?

Вболівальник київського “Динамо” Андрій Кориновський понад п’ять годин перебуває на допиті у Печерському райуправлінні МВС.

Про це “Українській правді” повідомив Євген Щелкунов, представник вболівальників київського “Динамо”.

За словами Євгена, він отримав смс від Кориновського про те, що той на допиті за фактом бійки вболівальників і працівника стадіону Андрія Саламатова, який намагався зірвати банер із зображенням Романа Шухевича під час матчу з львівськими “Карпатами”.

Наступне смс містило лише одне слово: “Серйозно”.

За словами Щелкунова, спочатку в міліції повідомили, що не затримували Кориновського, але згодом таки визнали факт допиту.

У той же час, вболівальники “Динамо” пов’язують допит зі скандуванням  “Спасибо жителям Донбасса…”, яке пролунало на стадіоні після інциденту з Саламатовим.

“Як нам повідомили наші джерела в міліції, на них тиснуть з Партії регіонів за цю справу”, – повідомив Щелкунов.

У даний момент вболівальники “Динамо” оголосили загальні збори біля Печерського райвідділку.

Як повідомив “Українській правді” черговий Печерського РУ, прізвища Кориновського немає в журналі реєстрації управління.

Нагадаємо, інцидент з Саламатовим стався під час матчу “Динамо” – “Карпати” 7 серпня. Пізніше президент київського клубу Ігор Суркіс оголосив про звільнення працівника стадіону, який раніше активно заявляв про свої антиукраїнські погляди.

Українська правда

Також читайте Відкрився магазин футболок з лайкою на Януковича

 

About Nataliya Zubar 2353 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

2 Comments

  1. Це добре, що вболівальники збираються під відділком міліції та демонструють свою небайдужість. В такому разі малоймовірно, щоб влада дозволила собі зайве. Саме громадянська активність є стримуючим фактором щодо побудови авторитарної системи.

Comments are closed.