Відкрився (і впав) магазин футболок з лайкою на Януковича

29 серпня. Оновлення! Проіснувавши всього півтора дня онлайн магазин футболок “Спасибо Донбассу” впав від потужної DDoS атаки. Адреса http://spasibodonbassu.com більше не діє, на який час – не відомо. Несподіваним кроком власники магазину виклали дизайни футболок на фейсбуці задрама для всіх. Скачати їх можна тут http://www.sendspace.com/file/4h6gfi . Сторінка магазину на фейсбуці – діє й надалі!

Знайшла свій шлях на футболки кричалка фанатів київського “Динамо” “Спасибо жителям Донбасса за президента П..са”, яка стала знаменитою після того, як відео з матчу Динамо-Карпати, який відбувся 7-го серпня, потрапило в Інтернет.

httpv://www.youtube.com/watch?v=mYDEPADnH2o

Магазин “Спасибо Донбассу” http://spasibodonbassu.com, який дням  з’явився в мережі, пропонує на вибір кілька варіантів футболок із скороченим до трьох найбільш впізнаваних слів мемом.

“У кожного є свої причини любити мем “Спасибо жителям Донбасса” то носити співзвучну футболку”, – йдеться на сайт.

Розміщений на сайті текст під заголовком “Наша місія. Ваша покупка” обіцяє, що гроші отримани на продажу футболок – за кожну просять по 20 доларів – будуть спрямовані  у “Фонд Каски”, який серед іншого має на меті встановлення пам’ятника касці в одному із центральних парків Києва. Це, на думку власників сайту, стане символом “єдності української нації, об’єднаної спільною працею”.

Також заявляється, що фонд здійснюватиме оплату навчання в найкращих ВУЗ-ах україни для “молодих колишніх ув’язнених, які повернули свій борг суспільству і мають намір стати на шлях виправлення”

Розміщені на “Спасибо Донбассу” новини закликають відвідувачів вигравати призи, зробивши фото у куплених футболках на фоні державних установ, вигадувати власні кричалки та ін.

Між тим вже з’явилась сторінка магазину на Facebook.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

3 Comments on "Відкрився (і впав) магазин футболок з лайкою на Януковича"

  1. юрій кобзенко | 28-08-2011 14:44 at 14:44 |

    а трусів там немає з його образом?

  2. Корисна ініціатива. Крок у вірному напрямку.

  3. лучше сральной бумажки с его изображением. таким дерьмом как раз жопу подтирать надо

Comments are closed.