Нова владна технологія проти мітингів з Харкова

Сьогодні харківська міська влада придудрилася через суд заборонити геть усі мітинги в місті на два тижня (законність цього рішення вже оскаржили в суді). Однак опозиція заявила про намір все одно вийти на центральний майдан Свободи і поставити там намети – приймальні народних та місцевих депутатів.

І влада (вже точно яка я не знаю – ОДА чи міська) швидко придумала технологічне рішення як не пустити людей на майдан. Його ще по обіді оточили по періметру штук 200 (консервативна оцінка) міліціонерів, не пускали нікого всередину, а там спочатку на асфальті малювали діти, а потім репетирував танці дитячий ансамбль. Під дуже голосну озвучку.

Мітинг все таки зібрався поруч з майданом, але чути виступи було тільки поруч з мегафоном (звичайної потужності). Щоби перекричати музику з майдану треба було б встановити дуже потужну звукопісилювальну апаратуру. Звісно нічого нового в перекрикуванні мітингів нема, а от очепити майдан для малювання дітей на асфальті – це щось нове. Чекайте в ваших містах! Два конкуруючих наметових містечка теж вперше з’явилися в Харкові в 2004.

Тим не менше народ покричав “Банду – геть! Бандюковича – геть!” і (з меншим ентузіазмом) “Юля-Юля”.

Як це було – дивіться на відео.

httpv://www.youtube.com/watch?v=NHUQxrLz0vc

Коментар з фейсбуку
Игорь: Практика не новая – вполне себе продолжение “линии партии” по копированию ЕдРа. В России во время митингов 31 числа раньше любили устроить массовые гуляния или мероприятия “НАШИх” на месте митинга. Вот и сейчас когда рассматривалось УДО Платона Лебедева, чтобы не дай Бог чего не случилось (а в его поддержку местная газета под 1000 подписей собрала), под эгидой ЕдРа на площади перед судом выступал цирк.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут