Дай назву рекорду!

Якщо ви ще не в курсі, про який рекорд йдеться, – дивіться коротесеньке відео внизу. Та читайте наше вже відправлене звернення до Литвина, до якого долучилися майже 700 громадян.

Ми чекаємо місяць на його відповідь (в змісті якої ніхто не сумнівається) і офіційно подаємо Верховну Раду на рекорд Гіннесса. Але питання – як назвати ті рекорди? Влучна назва – пів справи! Саме за назвою заявки на рекорд менеджмент книги Гіннесса, передовсім, ухвалюватиме рішення про його подальший розгляд.

Ми планували продати заявки в таких номінаціях: “Парламент, члени якого проголосували за найбільшу кількість відсутніх колег протягом одного голосування” та “Парламентар, який проголосував за найбільшу кількість відсутніх колег протягом одного голосування. А один закордонний майданівець запропонував назву «Most Voter Frauds in a Minute» або «Найбільша кількість шахрайських голосувань за хвилину» (заявка подається англійською мовою).

Перший варіант – правильний по суті, але…. нудний. Подання на Гіннесса – це не судовий позов, там головне розважальна компонента. Що розважального в «шахрайських голосуваннях» – це теж питання.

Тому ми і звертаємося до вас, дорогі читачі-глядачі! Придумайте номінацію для нардепів-піаністів. Хто знає англійську – пишіть одразу англійською. Хто не – пишіть по-нашому. Ми вже перекладемо. Для натхнення почитайте сайт Гіннесса http://www.guinnessworldrecords.com/explore-records/ Ви можете побачити там. Що назва рекорду має бути передовсім  КОРОТКА.

Грошових призів ми вам дати не можемо (хто б нам дав), а от славу переможцю гарантуємо! Напишемо крупно ваше прізвище на першій сторінці, додамо до наступних роликів, тощо. Захочете піару – отримаєте піар! Ну а якщо, раптом, ми отримаємо цей рекорд… то ясна справа, вас, ми не забудемо!

Тільки майте на увазі, що є і така думка про нашу ініціативу http://www.day.kiev.ua/214791 :

У багатьох питаннях ми знаходимо точки дотику, але в цьому випадку нам складно погодитися з колегами. Навряд чи наші внутрішні проблеми, генеалогію яких чесно досліджує в тому числі сайт <<Майдан>>, повинні бути увічнені у світовій історії. Вони повинні бути нами вирішені. Сумнівна пропозиція — лити кислоту на рани, які кровоточать. Так можна дійти до претензій на рекорди, наприклад, щодо <<найбільшої кількості винищеного за ХХ століття народу руками представників цього ж народу>>… Замість того, щоб у зайве виставляти напоказ нерозбірливість українського суспільства в тому, за кого вони голосують, пропонуємо активніше взятися за вирішення наших внутрішніх українських проблем, зокрема, за вирощування продуктивного українського поля.

Так що, може теє…. Замість думати – вирощувати поле? Зважте всі аргументи і в бій! За світовою славою!

httpv://www.youtube.com/watch?v=Gjfosto1fVE

Якщо вам подобається це відео – поширте, будь ласка! http://www.youtube.com/watch?v=Gjfosto1fVE

 

About Nataliya Zubar 2353 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

1 Comment

Comments are closed.