Москаль: «Альфа» взяла штурмом райвідділ міліції Харкова

Москаль: «Альфа» взяла штурмом райвідділ міліції Харкова

Вчора, 16 вересня, співробітники спецпідрозділу «Альфа» штурмом взяли Комінтернівський районний відділ МВС в Харкові. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі народного депутата Геннадія Москаля.

«Це сталося через те, що керівники райвідділу продали злочинним угрупованням, до складу яких входили в тому числі і 5 працівників міліції, 25 пістолетів» Макарова «, 5 тис. патронів і автомати Калашникова (їх кількість уточнюється шляхом інвентаризації). За моєю інформацією, в сейфі начальника райвіділлу знайдено гроші, еквівалентні $ 1 млн. Він, а також цілий ряд керівників відділу, затримані «, – заявив Москаль.

Як зазначив Москаль, незважаючи на те, що на місце події особисто виїжджав міністр МВС Анатолій Могильов, ця інформація ретельно приховується від громадськості. «І це відбувається саме в той час, коли на території Харкова діє стійка злочинна група, яка займається розстрілами інкасаторів і міліціонерів, які їх супроводжують. Тільки від рук цього угруповання протягом останнього часу загинули 11 людей, серед яких 5 міліціонерів. Крім того, так і не розкрито вбивство журналіста Василя Климентьєва «, – підкреслив нардеп.

Москаль також зазначив, що за фактами незаконних дій і бездіяльності міністра МВС в парламенті найближчим часом буде ініційовано створення Тимчасової слідчої комісії.

Відділ мониторингу

БФ» Підтримки Українських ініціатив»

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут