Опитування. Україна і ЄвроАсоціація – ваша думка?

Ваша думка для нас важлива! Просимо вибрати один варіант, або ввести ваш власний (останнім). І не забудьте натиснути “Submit Survey“. Вводити ваш емейл не обов’язково.

[SURVEYS 2]

Навіяно опитуванням європарламентаря Павла Залевскі до представників громадянського суспільства України. Відповіді – розділилися. А як буде з вашими відповідями, шановні читачі?

httpv://www.youtube.com/watch?v=QoyD6UDpHaw

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки

2 Comments on "Опитування. Україна і ЄвроАсоціація – ваша думка?"

  1. Петро | 05-09-2011 14:41 at 14:41 |

    Недолугий суддя, демонстативні порушення прав та арешт і максимальний термін Тимошенко – це тактика промосковських сил, щоби заставити ЄС призупинити переговори, а потім виправдати вступ до ЄЕПу та ОДКБ цією відмовою. Ми, мовляв, хотіли, а вони знайшли привід, щоби нас не приймати

  2. Згоден з Петром: Недолугий суддя, демонстативні порушення прав та арешт і максимальний термін Тимошенко – це тактика промосковських сил, щоби заставити ЄС призупинити переговори, а потім виправдати вступ до ЄЕПу та ОДКБ цією відмовою. Ми, мовляв, хотіли, а вони знайшли привід, щоби нас не приймати

Comments are closed.