Відбулась презентація Тернопільської обласної програми профілактики та боротьби з вірусними гепатитами

31 серпня 2011 року відбулась презентація обласної програми «Профілактика, діагностика та лікування вірусних гепатитів В і С на 2012 – 2016 роки».
Метою представленої програми є зменшення рівня захворюваності населення області на вірусні гепатити В і С, попередження інвалідизації і летальності, пов’язаної з розвитком ускладнень хвороби. За словами головного терапевта Головного управління охорони здоров`я Тернопільської обласної державної адміністрації Лариси Матюк в Тернопільській області рівень захворюваності гострими вірусними гепатитами порівняно з іншими областями України дуже висока. Також присутній на презентації депутат обласної ради Павло Федик повідомив, що одним з найважливіших завдань цієї програми це проведення вакцинопрофілактики гепатиту В дітям і дорослим, медичним працівникам групи ризику, студентам середніх і вищих медичних навчальних закладів, працівникам служб спеціального призначення, хворим гастроентерологічного профілю, перед плановими оперативними втручаннями.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут